• Informacje na temat:

  świetna propozycja

Artykuły na temat: świetna propozycja
 • Jakie filmy warto zobaczyć? Pięć propozycji na święta

  Na święta Katarzyna Sobiechowska-Szuchta z RMF FM wybrała pięć filmów, które warto zobaczyć lub sobie je przypomnieć. "Przyniosą pociechę w trudnym czasie samoizolacji, dostarczą wielu emocji. Jeden jest o lekarzu, który dokonywał cudów. Drugi o papieżach, którzy są mądrymi ludźmi. Trzeci opowiada o 12 ostatnich godzinach Jezusa na ziemi. Czwarty to melodramat wszech czasów o miłości w czasach zarazy, a ostatni o tym, że najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu" - pisze dziennikarka.

 • Tomasz Karolak o "39 i pół tygodnia": Zrobiliśmy świetną tragikomedię

  ​W kontynuacji serialu "39 i pół" bohater pozostaje ten sam. Darek Jankowski - w tej roli Tomasz Karolak, choć jest nieco starszy, to wciąż ma takie samo podejście do życia. Tyle, że teraz będzie musiał zmierzyć z bardzo poważnym problemem. Zdaniem aktora pomysł na scenariusz jest doskonały, a wynikiem ciężkiej pracy całej ekipy jest świetny serial, który przyciągnie widzów fabułą i dobrą obsadą. Niezwykle poruszający będzie też utwór zaprezentowany w finałowym odcinku serii.

 • Kate McKinnon i Leslie Jones o "Ghostbusters": To będzie dla widzów świetna zabawa

  ...: - Składamy w ten sposób hołd pierwowzorowi. Nasz reżyser Paul Fieg go uwielbia. Zadbał o to, żebyśmy oddały mu należny szacunek. Zarówno postaciom jak i fabule. To naprawdę będzie dla widzów świetna...

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Kiedy po raz pierwszy spotkałaś Ewę Kasprzyk? Marta Żmuda Trzebiatowska: - Pierwszy raz zobaczyłam ją jeszcze w szkole podstawowej. Byłam wtedy na spektaklu Teatru Wybrzeże. Później, już w szkole teatralnej, chodziłam do klubu "Le Madame", gdzie Ewa grała swój monodram "Patty Diphusa". Widziałam to kilka razy. Spotykali się tam artyści, atmosfera była świetna. Kolejne nasze spotkanie było już...

 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • Ewa Ziętek: Niepoprawna optymistka

  Recepta na świetną formę? Uśmiech i dystans do życia!

 • Marika przekracza Rubikon

  Dała się poznać jako świetna wokalistka reggae/dancehall. Teraz będzie celebrytką.

 • Tomasz Oświeciński: Od "Pitbulla..." do "M jak miłość"

  Tomasz Oświeciński do filmu trafił z dyskoteki, gdzie był "bramkarzem". Stworzył świetną rolę nietypowego gangstera "Strachu" w filmie Partyka Vegi "Pitbull. Nowe porządki". Od niedawna oglądamy go jako Andrzejka w serialu "M jak miłość".

 • Jowita Budnik: Zdaję się na to, co przyniesie los

  ...rozpatrywał do głównej roli w "Jezioraku"? - Tego nie wiem. Marek Palka, który był odpowiedzialny za casting, i reżyser, rozmawiając o obsadzie, wymienili moje nazwisko. Może nawet to była propozycja(...) - reżyserką "Obietnicy" - przyp. red.) również pracowałam po raz pierwszy i to też było fantastyczne doświadczenie. Lubię ją, mam nadzieję, że z wzajemnością, bo to fantastyczna dziewczyna i świetna...

Zdjęcia na temat: świetna propozycja
Dyskusje na temat: świetna propozycja