• Informacje na temat:

  świetny program

Artykuły na temat: świetny program
 • Świetny dzieciak

  Praca policjantów to codzienny kontakt z ludzką tragedią, nieszczęściem i zbrodnią. Śledztwa to wielogodzinne obserwacje podejrzanych, analiza raportów, ekspertyz, protokołów biegłych. I wreszcie _ zdecydowane i szybkie wkraczanie do akcji. "W-11 _ Wydział Śledczy" to program z nieznanego dotąd na polskim rynku telewizyjnym gatunku, określanego niekiedy mianem "docu-crime" _ połączenie fabularnej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Dramat na planie programu "Agent. Gwiazdy". Krystyna Czubówna ratowana przez Andrzeja Gołotę

  ...sytuacja trudna i jest dramat. Ale Gołota jest świetny, uratował Krystynę Czubówną" - reklamował program dyrektor programowy TVN-u.  Zachęcił was do oglądania? Na własne oczy zobaczycie bohaterski wyczyn(...)Wiosną na antenie TVN po raz kolejny wyemitowany zostanie "Agent. Gwiazdy". W czwartej edycji programu w roli prowadzącej znów zobaczymy Kingę Rusin, a wśród uczestników można spodziewać się gorących...

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Partnerka Rinke Rooyensa Katarzyna Wołejnio (44 l.) nie ma wątpliwości, że świetny wygląd to zasługa przede wszystkim dobrego seksu, długiego snu i regularnych wizyt na siłowni.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Katarzyna Bosacka znalazła świetny sposób na utratę wagi! Dieta za 6 złotych dziennie!

  ...problem. Nie mówię o kobietach, które chcą zrzucić zaledwie pięć kilogramów, bo to można osiągnąć w miesiąc. Ja mam na myśli kobiety, które mają dwadzieścia nadprogramowych kilogramów. Czytaj dalej na(...) trenera personalnego? - W programie „Wiem, co jem na diecie” występuje ze mną trener. Ale na co dzień to ja wykonuję całą pracę. Nikt nie będzie biegał za mnie na bieżni. Trener nie jest jednak...

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Górniak dostanie własny program

  Świetny pomysł czy zapowiedź kolejnej porażki?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Matti Jakubiec jako Ewa Farna

  Już w sobotę, 25 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

Zdjęcia na temat: świetny program
Wideo na temat: świetny program
 • Gosia Andrzejewicz o Quebonafide: wolałam starą wersję!

  Gosia Andrzejewicz podczas konferencji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradziła nam, że chciałaby wcielić się w "starego" Quebonafide. Przy okazji rozmowy oceniła też jego metamorfozę. "Wolałam tamtego Quebo, bo bardziej odpowiadał mi wizualnie. Jednak moim zdaniem to świetny pomysł!" - powiedziała nam artystka. Zobaczcie nagranie!

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • Sablewska zachwala styl Agaty Dudy!

  Maja Sablewska (37 l.) rusza z nowym programem "Sablewska od stylu". Gwiazda będzie w nim uczyć Polki, czym jest styl i jak go odnaleźć. W rozmowie z nami Majka przyznała, że nasze rodaczki mogą śmiało czerpać wzorce od gwiazd z pierwszych stron gazet, jak chociażby Małgorzata Kożuchowska. Świetnym przykładem jest też ponoć prezydentowa Agata Duda. "Pierwsza dama ma świetny styl" - zachwala Majka.

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: świetny program