• Informacje na temat:

  świetny występ

Artykuły na temat: świetny występ
 • Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie zwycięstwa Viki Gabor! Ma rację?

  Wiele osób trzymało kciuki za występ Wiktorii Viki Gabor (12 l.) podczas konkursu Eurowizji Junior 2019. Okazało się, że wśród publiczności był sam premier Mateusz Morawiecki (51 l.), który po zwycięstwie Gabor zabrał głos i skomentował występ młodej artystki. Zgadzacie się z tym, co powiedział?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • "Prawo Agaty": Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Wojciech Malajkat to doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • Heather Locklear: Życie jak serial

  Od ponad 30 lat jest ikoną telewizji. Jednak ostatnio to skandale a nie nowe role przynoszą jej rozgłos. plotki ucina krótko: - Może kiedyś o tym napiszę. jesteśmy pewni, że historia jej życia to świetny temat na książkę...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Zenon Martyniuk (45), lider zespołu Akcent, o występie Kuby Molędy w "Twoja twarz brzmi znajomo" mówi wprost: nie podoba mi się!

 • Sofia Vergara: W sumie niebezpieczna latynoska seksbomba

  Komedia "Gorący pościg" to popisowy występ dwóch zupełnie różnych aktorek: latynoskiej seksbomby Sofii Vergary ("Casanova po przejściach"), czterokrotnie nominowanej do prestiżowej nagrody Emmy za drugoplanową rolę kobiecą w serii komediowej "Współczesna rodzina", oraz laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka").

 • Marcin Daniec zdradza receptę na szczęśliwe życie

  Bawi od ponad 30 lat i ciągle przybywa mu fanów. Marcin Daniec (60 l.) po każdym występie ma tyle bisów, że czasami przez dwie godziny nie może zejść ze sceny. Tygodnikowi "Na Żywo" opowiedział o kobietach swojego życia: żonie Dominice (40 l.) i córce Wiktorii.

 • "Mam talent": Julia Olędzka zamiast Top Toys

  Decyzja jurorów "Mam talent" rozczarowała internautów i telewidzów. W sobotę, 23 listopada, poznaliśmy kolejnych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

Zdjęcia na temat: świetny występ
Wideo na temat: świetny występ
 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...

Dyskusje na temat: świetny występ
 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr w roli... psychopaty

  No ale tak ogólnie to wiesz że to tylko film, czy trzeba cię bardziej zbadać? :) Bo wiadomo że ów aktor zagrał multum rozmaitych ról, a nawet świetny występ jako głos w SHREK'u... Mówię oczywiście o Stuhrze seniorze.

 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz dostanie nową nerkę!

  Żebrowski !-jesteś świetny w roli Falkowicza ,ten serial ożył jak zaczął w nim grać ,podobno miał to być tylko gościnny występ i dobrze się stało że został bo ożywił serial !- Adam zgól tą zydowską brodę bo wyglądasz jak dziad przy Falkowiczu -a jesteś jego młodszym bratem !

 • Re: Zżarła ją trema!

  Pani Joanno, dziękujemy wraz z żoną za występ oraz świetne aktorstwo !!!! Film jest świetny, wystawiła Pani swą grą pomnik, niezapomnianej Annie German !!!! Dziękujemy !!!!

 • Re: Zginie w tragicznym wypadku?

  czasem sponsorzy przeginają tak mocno że się nie da inaczej,z fajnego serialu robi się chłam dla kasy i takie jest moje zdanie..o a na Pawła występ to pójde zawsze bo to świetny aktor jest, niezleżnie czy w teatrze czy na koncercie rockowym jako wokalista

 • Re: Znowu wyjedzie?

  Gdyby nie Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz to ten serial by padł, to dzięki nim on jeszcze istnieje, a Teresą Lipowską bardzo lubię za grę w serialu "Dziewczyna i chłopak", "13 posterunek" i występ w jednym odcinku "Duże Dzieci", gdzie była gościem z Witoldem Pyrkoszem, odcinek z nimi był świetny.