• Informacje na temat:

  sylvester stallone dzieci

Artykuły na temat: sylvester stallone dzieci
 • Sylvester Stallone pomaga dzieciom z autyzmem

  ...​Sylvester Stallone, małomówny aktor słynący z ról wielkich wojowników, także miewa gorsze dni. Pomaga mu wtedy tylko jedna rzecz. Wspieranie innych.

 • Sylvester Stallone: Niezniszczalny

  Dla jednych aktor tylko dwóch ról, dla innych - ikona kina akcji. Sylvester Stallone kończy w środę, 6 lipca, 70 lat, ale na emeryturę się nie wybiera...

 • Sylvester Stallone pasjonuje się malarstwem

  Wiele gwiazd ma pasje, o których głośno się nie mówi. Madonna pisze książki dla dzieci, Woody Allen gra na klarnecie, a Sylwester Stallone... maluje obrazy. I to od ponad 40 lat!

 • Weekend w kinie: Brad Pitt w kosmosie, Sylvester Stallone jako podstarzały Rambo

  W piątek, 20 września, na ekrany polskich kin trafia sześć produkcji. Kinowa widownia może wybierać między Bradem Pittem w kosmosie ("Ad Astrta") a Sylvestrem Stallone'em jako podstarzałym Rambo ("Rambo. Ostatnia krew"). Listę premier uzupełniają: laureat Złotej Palmy - południowokoreański "Parasite", wojenny romans "Legiony", nowy film Francois Ozona "Dzięki Bogu" oraz druga część animacji...

 • Sylvester Stallone: Zaczynał jako fryzjer

  Gwiazdor kina akcji Sylvester Stallone w swoim najnowszym filmie "Niezniszczalni 2" znów podejmuje się ryzykownej misji. Aktor, znany z ról "Rockyego" i "Rambo" znów zagra twardziela. Jak wyglądało jego życie, nim został hollywoodzką gwiazdą?

 • ​Sylwester Stallone robi maseczki

  Tydzień temu Arnold Schwarzenegger zaczął sprzedawać maseczki zasłaniające usta i nos opatrzone hasłem "We'll be back" (Wrócimy). Teraz bardzo podobny model oferuje Sylvester Stallone.

 • Brigitte Nielsen została matką. Była żona Sylvestra Stallone ma 54 lata

  Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone, została matką. Aktorka ma już 54 lata i jest to jej piąte dziecko.

 • Stallone: Będę grał, dopóki będę mógł

  Gwiazdor kina akcji - Sylvester Stallone - nie martwi się swoim wiekiem i choć ma już 64 lata, twierdzi, że przestanie grać w filmach dopiero, gdy nie będzie już w stanie się poruszać.

 • Dzieci nominują

  Swój udział w gali wręczenia "Nickelodeon's Kids Choice Awards" potwierdzili już Britney Spears, Will Smith, Brad Pitt, Michelle Pfeiffer i Sylvester Stallone. Organizatorzy liczą również na udział wokalisty Justina Timberlake'a i króla deskorolki Tony'ego Hawka. Mali widzowie nominowali swoich ulubieńców w aż 21 kategoriach. O miano najlepszego filmu w oczach dzieci walczyć będą: "Austin Powers...

 • "Niezniszczalni 2" również dla dzieci

  Film "Niezniszczalni 2" dostał oficjalnie kategorię R, która oznacza, że film w USA będą mogły oglądać również dzieci, za zgodą i pod nadzorem rodziców bądź opiekunów.