• Informacje na temat:

  sylwester kaczynski

Artykuły na temat: sylwester kaczynski
 • Smutne święta Marty Kaczyńskiej

  Wigilia u Kaczyńskich zawsze była wielkim wydarzeniem. Tegoroczna będzie inna. Zabraknie na niej Marylki i Leszka ...

 • Robert Biedroń zlecił liczenie krzyży w szkołach! Prawica już się burzy!

  Robert Biedroń wywołał kolejne zamieszanie...

 • Sylwester przed telewizorem

  Jeśli zmuszeni jesteśmy spędzić ostatni dzień roku przed telewizorem, nie powinniśmy się nudzić. Zabawa może nie będzie tak szampańska jak na sylwestrowym balu, ale emocji nie powinno zabraknąć!

 • Jerzy Turek pośmiertnie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę, 17 lutego, na internetowej stronie prezydenta.

 • Filmy Gustawa Holoubka

  Przegląd filmów z niezapomnianymi rolami Gustawa Holoubka odbędzie się w kwietniu w warszawskim kinie Iluzjon, które należy do Filmoteki Narodowej. Przegląd potrwa od 1 do 29 kwietnia.

Wideo na temat: sylwester kaczynski
 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...