• Informacje na temat:

  sylwester polsat warszawa

Artykuły na temat: sylwester polsat warszawa
 • Sylwestry TVP, Polsatu i TVN-u. Który był najpopularniejszy?

  Według danych Nielsena Sylwestra Marzeń z Dwójką oglądało w tej stacji średnio 4,96 mln widzów, Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie - 2,19 mln osób, a koncert Warszawa - Stolica Sylwestra 2019 w TVN miał 1,44 mln oglądających - wynika ze wstępnych danych telemetrycznych Nielsen Audience Measurement.

 • Sylwester 2019/2020 przed telewizorem: Kto przyciągnie widzów

  Tradycyjnie 31 grudnia największe stacje przygotowują sylwestrowe koncerty. Kto pojawi się w Chorzowie (Polsat), Zakopanem (TVP2) i Warszawie (TVN)?

 • Sylwester: Polsat lepszy od Dwójki

  Polsat czy Dwójka? Warszawa czy Wrocław? Przed tym wyborem stanęli Polacy, spędzający ostatnią noc 2011 roku przed telewizorem. Zdecydowana większość z nich zdecydowała się na transmitowaną ze stołecznego Placu Konstytucji "Sylwestrową Moc Przebojów".

 • Sylwester w TV. Jacek Kurski zapowiada kolejny sylwester w Zakopanem

  ..."Pobiliśmy rekord wszech czasów!" - podkreśla prezes TVP Jacek Kurski, odnosząc się do wyników oglądalności telewizyjnych sylwestrów. Pokazywany przez TVP Sylwester Marzeń z Dwójką z Zakopanego miał średnią oglądalność ponad 5,6 mln widzów, zostawiając w tyle konkurencję z Polsatu i TVN.

 • Oglądalność sylwestra: Dominacja TVP

  Według oficjalnych danych Nielsena, najwyższą oglądalnością może się pochwalić Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

 • Oglądalność sylwestra: Dominacja TVP

  Według oficjalnych danych Nielsena, najwyższą oglądalnością może się pochwalić Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

 • Sylwester z transferami. Zakopane, Chorzów, Warszawa, Wrocław, Kraków

  Sprawdźcie, z jakimi gwiazdami Nowy Rok witać będą widzowie TVP, Polsatu i TVN. Poza tymi największymi telewizyjnymi imprezami wiele innych miast przygotowało plenerowe atrakcje dla swoich mieszkańców i gości.

 • Sylwester przed telewizorem: Górą Warszawa!

  Sprawdziliśmy, jak Polacy witali Nowy Rok przed telewizorem. Zwycięzcą rankingu oglądalności został Polsat z imprezą w Warszawie, której główną gwiazdą była Maryla Rodowicz.

 • Kolejny żenujący Sylwester?

  TVN zrezygnował w tym roku z organizacji Sylwestra w plenerze. Podobno władze stacji nie były usatysfakcjonowane zeszłorocznymi wynikami. Za to do boju staje Polsat i TVP. Jeden we Wrocławiu, drugi w stolicy.

 • Sylwester 2018/2019: Ile zarobią gwiazdy? Tabloid ujawnia stawki

  Widzowie TVP ponownie żegnać będą rok w Zakopanem, a TVN - w Warszawie. Z kolei Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu po raz pierwszy odbędzie się na Stadionie Narodowym w Chorzowie. Stacje telewizyjne ujawniły już wszystkie karty, starając się przyciągnąć do siebie największe gwiazdy. Najgorętszą walkę TVP i Polsat stoczyły o Sławomira , autora przeboju "Miłość w Zakopanem" ( posłuchaj...