• Informacje na temat:

  sylwester sezonie

Artykuły na temat: sylwester sezonie
 • ​Sylwester Stallone wraca do telewizji

  Sylwester Stallone powraca na mały ekran z gościnnym występem w popularnym amerykańskim serialu "Tacy jesteśmy".

 • Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", tegorocznego Sylwestra spędzi w... pracy. Będzie gospodynią wielkiej imprezy, którą we Wrocławiu organizuje telewizyjna Dwójka.

 • "Plebania": To już 11. sylwester

  O tym, jak czas szybko leci, najlepiej wiedzą aktorzy grający w "Plebanii". To już 11. Sylwester w serialu, który hucznie obchodzili w restauracji Krystyny. Nie mogło zabraknąć życzeń, obietnic, wyznań, ale także szampana, zimnych ogni, confetti i głośnego odliczania minut do rozpoczęcia 2012 roku. A jak minął ostatni rok u bohaterów?

 • Sylwester Maciejewski: "Ranczo" jak rodzina

  Panów na ławeczce łączy chyba coś więcej niż tylko serialowa przyjaźń? Sylwester Maciejewski : - Jesteśmy związani ze sobą nie tylko zawodowo, ale też przyjacielsko, uczuciowo i choćby dlatego chętnie kontynuujemy tę całą zabawę. Znamy nawzajem swoje wady i zalety, często zwierzamy się sobie ze swoich kłopotów, to tworzy więź i pomaga w pracy. Przyjaźń z Franciszkiem Pieczką to jest coś...

 • Edyta Górniak: Premiera w sylwestra

  Edyta Górniak planuje wydanie w 2014 roku kolejnego autorskiego albumu. Nie jest znany jeszcze tytuł produkcji oraz data jego premiery. Wiadomo natomiast, że pierwszy singel promujący nadchodzące wydawnictwo zaprezentowany zostanie w trakcie imprezy sylwestrowej na wrocławskim rynku.

 • Sylwester i Nowy Rok przed TV

  W ostatni dzień 2009 roku największy bój o sylwestrowego widza stoczą stacje TVP2 oraz Polsat, które przygotowały wielogodzinne transmisje imprez plenerowych. Pozostali nadawcy stawiają na widzów lubiących dobre kino.

 • W sylwestra wyglądaj jak gwiazda!

  Na pierwszy ogień poszła Dorota "Doda" Rabczewska, która swego czasu zaprezentowała oryginalną kreację w groszki. "Stylistyka lat 50. jest jak najbardziej na czasie, a grochy i groszki to jeden z najmodniejszych w tym sezonie deseni. To, co pokazała na sobie Dorota Doda Rabczewska, jest jedną z niewielu kreacji, w jakich wygląda naprawdę gustownie" - komentuje Warzecha. "Każdy akcent jest dobrze...

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  ...i Sylwester Maciejewski) za radą proboszcza (Bartłomiej Kasprzykowski) postarają się w rozsądny sposób pozbyć wygranych pieniędzy, a poza tym urządzą wielkie przyjęcie dla całej wsi. Radość będzie...

 • Wołoszański i Latkowski w Polsat Play

  Nowy program Bogusława Wołoszańskiego i znane już "Granice kariery" Sylwestra Latkowskiego to jedne z jesiennych propozycji programowych Polsat Play. Stacja przygotowała w tym sezonie wiele niespodzianek.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem: Kogo zobaczymy na scenie?

  Sylwester z Polsatem 2019/2020 kolejny raz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Organizatorzy podali już pierwsze szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów.