• Informacje na temat:

  sylwester wielkimi

Artykuły na temat: sylwester wielkimi
 • Magda Gessler przewidziała koronawirusa?! "Czułam się sparaliżowana”

  Wybuch światowej pandemii nie dla wszystkich był zaskoczeniem. Niektórzy już dawno przewidzieli, że tragedia zbliża się wielkimi krokami. W tym gronie była Magda Gessler (66 l.).

 • Kajra zachwyca! Żona Sławomira pokazała się w skąpym bikini!

  ...basenu, wyginając się i eksponując zgrabne ciało. Trzeba przyznać żonie Sławomira, że wygląda fenomenalnie, choć kolejne urodziny zbliżają się wielkimi krokami.  Trudno też nie zauważyć, że chyba(...) z miejsca na miejsce, w dodatku popsuł im się fotel w golfie. Frustracja narastała, a Kajra nie mogła powstrzymać łez.  "Przepłakałam całą noc. Płakałam cały Sylwester i potem Nowy Rok, więc jak już pod...

 • ​Co dziś robią gwiazdy kultowych telenoweli?

  ...zrezygnowała z kariery aktorskiej. Na całym świecie sprzedała ponad 60 milionów swoich płyt. Maite Perroni "Zbuntowani " i "Nie igraj z aniołem", w których grała Maite Perroni, były wielkimi...

 • Zielińska: Zaręczyny w święta?

  ...chcieć - dodaje. Rodzice Kasi, widząc u jej boku Wojciecha Domańskiego, są spokojni o przyszłość córki. Zbliżające się wielkimi krokami święta będą przecież najprawdopodobniej ostatnimi, jakie ich...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Warszawa będzie się bawić

  Stolica zamierza dołączyć do sylwestrowej ekstraklasy tworzonej przez Kraków i Wrocław. 31 grudnia na placu Defilad warszawiacy będą bawić się w towarzystwie m.in. September, Feel, T. Love, Lady Pank, Tatiany Okupnik, Blog 27 i The Jet Set.

 • Ostatnie premiery roku

  Dwa długo oczekiwane filmy - "Ile waży koń trojański?" Juliusza Machulskiego i "Austraila" Baza Luhrmanna to ostatnie premiery 2008 roku. Plus solidne amerykańskie kino niezależne "Pocałunek o północy" i komedia z Jimem Careyem "Jestem na tak".

Wideo na temat: sylwester wielkimi
 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Latający Mnich i Tajemnica Da Vinci

  Widowiskowa koprodukcja polsko-słowacka rzuca zupełnie nowe światło na historię człowieka, który posiadł niezwykłą wiedzę, wykraczającą poza horyzonty ówczesnych uczonych. XVIII wiek, słowackie Pieniny przy dzisiejszej granicy z Polską. W ukrytym w górach i owianym mrocznymi legendami Czerwonym Klasztorze pustelniczy żywot wiodą mnisi kamedulscy, nieświadomi dramatycznych zmian, jakie przeżywa targana wojnami i rewolucjami Europa. Pewnego dnia u wrót klasztoru odnajdują zakrwawionego,...

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.