• Informacje na temat:

  sylwetka klepsydry

Artykuły na temat: sylwetka klepsydry
 • To przez nią powiększają piersi

  ...procent. Źródło to zasugerowało, że na tę tendencję mogła wpłynąć zmysłowa i pełna sylwetka Hendricks. "Można to uznać za jeden z argumentów. Christina Hendricks to wspaniała kobieta, a figura klepsydry znowu wraca do łask" - wyjaśnia przedstawiciel BAAPS. Najwyraźniej kobiety wzięły sobie do serca słowa brytyjskiej minister do spraw równości, Lynne Featherstone, która w lipcu 2010 roku uznała...

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  Ze statystyk opracowanych przez British Association of Aesthetic Plastic Surgeons (BAAPS) wynika, że w porównaniu z rokiem 2009, liczba Brytyjek, które zdecydowały się powiększyć biust wzrosła o 10 proc. Źródło to zasugerowało, że na tę tendencję mogła wpłynąć zmysłowa i pełna sylwetka Hendricks. "Można to uznać za jeden z argumentów. Christina Hendricks to wspaniała kobieta, a figura klepsydry...

 • Pogrzeb Tadeusza Konwickiego

  Tadeusz Konwicki został w czwartek, 15 stycznia, pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Żegnamy człowieka, który sam o sobie mówił, że zawsze był w drodze. Trochę tak jak całe jego pokolenie z Wilna" - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas pogrzebu pisarza.

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  Wśród brytyjskich kobiet gwałtownie wzrósł popyt na operacyjne powiększanie biustu. Chirurdzy plastyczni uważają, że osobą, która po części przyczyniła się do tej mody jest zmysłowa aktorka Christina Hendricks, znana z serialu "Mad Man".

 • Janiak: Nie jestem gejem!

  Oliver Janiak musiał się ostatnio gęsto tłumaczyć z tego, że wcale nie jest... homoseksualistą.

 • Trinny i Susannah doradzały Polkom

  Trinny i Susannah, brytyjskie stylistki, które dzięki niezwykle popularnym programom telewizyjnym i poradnikom zyskały status międzynarodowych gwiazd, odwiedziły w sobotę, 12 czerwca, Warszawę i pomagały Polkom wydobyć ich piękno dzięki odpowiednio skomponowanym strojom.

 • 10 lat na Nowych Horyzontach

  10. edycja festiwalu Era Nowe Horyzonty to świetna okazja do celebracji małego jubileuszu, ale Roman Gutek najlepiej bawi się w kinie. Wybraliśmy więc 10 wydarzeń, dla których nie wolno przegapić rozpoczynającej się 22 lipca imprezy.