• Informacje na temat:

  sylwetki nowych

Artykuły na temat: sylwetki nowych
 • Walczy o smukłą sylwetkę. Będzie nową Adele?

  Rebel Wilson postanowiła poddać się wizualnej metamorfozie. Gwiazda "Oszustek", której figura mocno odbiega od obowiązującego w show-biznesie kanonu piękna, podjęła walkę z nadwagą. A opiekujący się nią trener personalny wyjawił, jak wyglądają jej codzienne treningi.

 • Letnie Tournée Nowych Horyzontów

  Mam obsesję na punkcie tworzenia nowych form obrazów. Zależy mi na tym, by pokazywać rzeczy owiane tajemnicą, a nie historie, które mają wyraźny początek i koniec - mówił PAP Albert Serra, którego najnowszy film "Liberte" będzie można oglądać w wybranych miastach Polski podczas letniego Tournée Nowych Horyzontów.

 • Praca nie sprzyja jej sylwetce

  Angielska mistrzyni kuchni zdradziła, że za jej szczupłą sylwetką nie stoi ani dieta, ani słynny trener osobisty. "Moja nowa sylwetka to żaden cud" - powiedziała Lawson podczas jednego ze spotkań prasowych. "Zawsze w czasie zdjęć przybieram na wadze - to wynik stresu. Gdy tylko zdjęcia się kończą, wracam do swojej normalnej sylwetki. Podczas pracy na planie zazwyczaj jem z ekipą, zjadam takie...

 • W czym tkwi sekret jej sylwetki?

  Sport to nie tylko jej ulubiony temat rozmów w programie śniadaniowym. Sama ma na koncie udział we wszystkich znaczących maratonach na świecie.

 • Jan A.P. Kaczmarek: Sylwetka

  Polski kompozytor Jan A.P. Kaczmarek , znany jako autor muzyki do filmów Agnieszki Holland , a także "Quo vadis" Jerzego Kawalerowicza został we wtorek, 25 stycznia, nominowany do Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel" Marca Forstera. Za muzykę do tego filmu Kaczmarek nominowany był także do Złotych Globów. Nagrodę otrzymał ostatecznie Howard Shore za muzykę do "Aviatora" . Do Oscara Shore nie został nominowany.

 • Od Nowych Horyzontów po Dwa Brzegi. Przegląd wakacyjnych festiwali filmowych

  ...szkoły muzycznej i marzą o występach w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Ich beztroskie życie przerywa wybuch wojny. Ponadto zaplanowano m.in. polskie premiery historii o nowych lądach i marzeniach, w tym(...) Bardema, "Sklep przy głównej ulicy" Jana Kadara oraz "Berlin. Symfonia wielkiego miasta" Waltera Ruttmanna. Twórcy imprezy zwrócą się także ku mistrzom kina i zaprezentują sylwetki m.in. Romana...

 • "Rolnik szuka żony". Uczestniczka nowej edycji wzbudza kontrowersje

  Mimo że do kolejnej edycji "Rolnika..." jeszcze kilka miesięcy, produkcja zdradziła sylwetki osób, którzy mają szansę pojawić się w programie. Wśród kandydatów do miłosnego show widzowie poznali Joannę. Zdaniem fanów programu kobieta jednak może mieć spore problemy w odnalezieniu miłości... Stawia za duże wymagania?

 • Adele chudnie w oczach. Fani zaniepokojeni wyglądem gwiazdy. Co z nową płytą?

  Najnowsze zdjęcia Adele mocno zaniepokoiły fanów brytyjskiej wokalistki. Do tej pory gwiazda znana była z pełnych kształtów, ale ostatnio straciła na wadze ponad 20 kilogramów.

 • "Love Island": Beata Grucela to nowa mieszkanka willi

  Beata Grucela ma 27 lat i pochodzi ze Śląska. Jest energiczną blondynką o czarujących oczach, szczerym uśmiechu i bardzo kobiecej sylwetce. Nie boi się nowych wyzwań, jest pewna siebie i uwielbia przygody. Jej przyjaciele mówią, że jest szalona i odważna, otwarta na świat i głodna nowych doświadczeń. Zawsze stara się znaleźć pozytywy w negatywach, bez problemu nawiązuje kontakty z ludźmi, jej...

 • "Wyspa przetrwania": Nowe show Polsatu

  "Wyspa przetrwania" to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program telewizji Polsat. Stacja rozpoczyna właśnie castingi, w których wyłoni grupę śmiałków pragnących zmierzyć się z naturą, własnymi słabościami oraz ze sobą nawzajem w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii.

Zdjęcia na temat: sylwetki nowych
Wideo na temat: sylwetki nowych
 • Gosia Andrzejewicz zszokowała nową sylwetką! Jak to zrobiła?

  Wokalistka przyznaje, że teledysk do utworu "Dlaczego” był dla jej fanów sporą niespodzianką. W tym klipie zaprezentowała ona bowiem efekty swoich starań o szczupłą sylwetkę. Piosenkarka przeszła sporą metamorfozę i na podstawie swoich doświadczeń tłumaczy, że trzeba samemu odpowiednio się zmotywować i znaleźć siłę do zmian, bo nikt inny nie zrobi tego za nas równie skutecznie. "Nowy teledysk jest związany z moją metamorfozą i to też bardzo mnie zmotywowało do tego, aby jednak wystąpić w...

 • Mężczyźni w najnowszej edycji programu Big Brother

  Na antenie TVN 7 pojawiła się nowa edycja programu Big Brother. Poznaj sylwetki mężczyzn biorących udział w programie.

 • Aktorka o tym, jak schudła 20 kg

  Anna Szymańczyk szczerze o tym, jak pracowała nad nową sylwetką.