• Informacje na temat:

  sylwia gliwa i jej dziecko

Artykuły na temat: sylwia gliwa i jej dziecko
 • Sylwia Gliwa: Marzę o Los Angeles

  Wyglądu zazdroszczą jej inne kobiety, tymczasem ona ma siebie za szarą myszkę. Sylwia Gliwa opowiada, czym dodała sobie pewności siebie, jak zareagowałaby na zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami” i co było jej pierwszym grzechem.

 • Sylwia Gliwa: Chciałabym zagrać kobietę z innej epoki

  ...​Sylwia Gliwa, znana z roli Moniki Zięby w serialu "Na Wspólnej", w którym gra od 13 lat, chciałaby zagrać w filmie kostiumowym kobietę z innej epoki . - Najlepiej taką, która ma misję i przesłanie - mówi Gliwa, która warsztat aktorski szlifowała w słynnym nowojorskim Lee Starsberg Studio.

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Sylwia Gliwa: Wykorzystać popularność

  Sylwia Gliwa przyznaje, że znajomi odradzali jej udział w kampanii poświęconej profilaktyce raka szyjki macicy. Uważali, że nie powinna się kojarzyć z tego typu tematem. Aktorka jest jednak zdania, że popularność, jaką daje zawód aktora, powinno się wykorzystać do mówienia o ważnych rzeczach. Dlatego zaangażowała się w akcję związaną z profilaktyką nowotworów oraz walkę z dopalaczami.

 • Sylwia Gliwa: Etatowa furiatka

  ..., kręcić, oszukiwać, powodować niedomówienia i to bywa dla mojej psychiki męczące - mówi Sylwia Gliwa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka twierdzi, że z powodu trudnej osobowości(...) spojrzeć na otaczającą ją rzeczywistość. To sprawiło, że Sylwia Gliwa znowu poczuła sympatię do swojej postaci. - Będę miała fantastycznego partnera, pana Pokorę, z którym będziemy mieli bardzo...

 • Sylwia Gliwa: Bawię się bez alkoholu

  Sylwia Gliwa potrafi się świetnie bawić bez alkoholu. Na imprezach nie pije drinków, na parkiecie spędza jednak całą noc. Twierdzi, że dzięki temu następnego dnia nie cierpi z powodu kaca i może się zajmować swoim dzieckiem. Uważa, że wspieranie się alkoholem i narkotykami jest głupotą.

 • Zadebiutowały w roli mamy

  Swieżo upieczone mamy, aktorki Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Sylwia Gliwa mają powody do radości. W tegoroczny Dzień Matki będą po raz pierwszy przyjmować życzenia.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Bohosiewicz mamą została Sylwia Gliwa, czyli Maria Graczyk z "Klanu". Pierwsze dziecko aktorki przyszło na świat za pomocą cesarskiego cięcia. Pod koniec czerwca 2012 roku powiększyła się również rodzina(...)Listę gwiazd, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy cieszyły się z narodzin dziecka, otwiera Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z "Barw szczęścia". Aktorka i jej mąż, Przemysław Gołdon...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  ...rodziców, postawił na niezależność. Dziewczyna mu się podoba, próbuje się do niej coraz bardziej zbliżyć, ale nie będzie to łatwe - przekonuje aktor. W serialu pojawią się również Sylwia Gliwa (Olga(...), po kolejnej sprzeczce z despotycznym ojcem (Cezary Pazura) wyprowadza się z domu. W podjęciu decyzji pomaga jej niespełniony muzyk Wiktor Brzozowski (Paweł Domagała). Basia bez wahania przyjmuje od...