• Informacje na temat:

  sylwia gliwa kiedys

Artykuły na temat: sylwia gliwa kiedys
 • Sylwia Gliwa: Marzę o Los Angeles

  Wyglądu zazdroszczą jej inne kobiety, tymczasem ona ma siebie za szarą myszkę. Sylwia Gliwa opowiada, czym dodała sobie pewności siebie, jak zareagowałaby na zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami” i co było jej pierwszym grzechem.

 • Sylwia Gliwa: Chciałabym zagrać kobietę z innej epoki

  ...​Sylwia Gliwa, znana z roli Moniki Zięby w serialu "Na Wspólnej", w którym gra od 13 lat, chciałaby zagrać w filmie kostiumowym kobietę z innej epoki . - Najlepiej taką, która ma misję i przesłanie - mówi Gliwa, która warsztat aktorski szlifowała w słynnym nowojorskim Lee Starsberg Studio.

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Maria Pakulnis: Chcę żyć, pracować i czuć się potrzebną

  ...telewizji Polsat we wtorki o godz. 21:30. Oprócz Marii Pakulnis w obsadzie znaleźli się m.in. Katarzyna Zawadzka, Cezary Pazura, Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Nikodem Rozbicki i Sylwia Gliwa.

 • One zmagały się z depresją

  ...spadam na dno. Dziś na szczęście to tylko złe wspomnienia. Również Sylwia Gliwa zaskoczyła ostatnio wypowiedzią na temat swojej przeszłości. - Przeszłam terapię, dzięki której zrozumiałam, że jestem kimś...

Zdjęcia na temat: sylwia gliwa kiedys