• Informacje na temat:

  sylwia gliwa młodszy

Artykuły na temat: sylwia gliwa młodszy
 • Sylwia Gliwa: Marzę o Los Angeles

  Wyglądu zazdroszczą jej inne kobiety, tymczasem ona ma siebie za szarą myszkę. Sylwia Gliwa opowiada, czym dodała sobie pewności siebie, jak zareagowałaby na zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami” i co było jej pierwszym grzechem.

 • Sylwia Gliwa: Chciałabym zagrać kobietę z innej epoki

  ...​Sylwia Gliwa, znana z roli Moniki Zięby w serialu "Na Wspólnej", w którym gra od 13 lat, chciałaby zagrać w filmie kostiumowym kobietę z innej epoki . - Najlepiej taką, która ma misję i przesłanie - mówi Gliwa, która warsztat aktorski szlifowała w słynnym nowojorskim Lee Starsberg Studio.

 • Jak zdobywa się role?

  Uroda i modne ubrania - czyżby to był nowy przepis na sukces? Sylwia Gliwa stylem i wdziękiem oczarowała producentów popularnego serialu.

 • Maria Pakulnis: Chcę żyć, pracować i czuć się potrzebną

  ...telewizji Polsat we wtorki o godz. 21:30. Oprócz Marii Pakulnis w obsadzie znaleźli się m.in. Katarzyna Zawadzka, Cezary Pazura, Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Nikodem Rozbicki i Sylwia Gliwa.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  ...rodziców, postawił na niezależność. Dziewczyna mu się podoba, próbuje się do niej coraz bardziej zbliżyć, ale nie będzie to łatwe - przekonuje aktor. W serialu pojawią się również Sylwia Gliwa (Olga(...) niekonwencjonalne zachowania. Związek dziewczyny z młodszym od niej chłopakiem (Nikodem Rozbicki) początkowo będzie miał więcej bolesnych upadków niż wzlotów. - Justyna jest świeżo po studiach, chce...