• Informacje na temat:

  sylwia z na wspolnej

Artykuły na temat: sylwia z na wspolnej
 • Sylwia Grzeszczak zaatakowana na scenie. "Wykręcał mi rękę"

  Sylwia Grzeszczak w jednym z wywiadów opowiedziała o niebezpiecznych sytuacjach, które zdarzyły jej się podczas koncertów. Została zaatakowana przez fanów.

 • Sylwia Madeńska: Dzięki treningom do "Tańca z Gwiazdami" schudła już 8 kilogramów

  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy "Love Island", już wkrótce zawalczą o Kryształową Kulę "Tańca z gwiazdami". Są ewenementem w historii tego programu, bo nigdy wcześniej nie tworzyli w nim duetu ludzie, którzy prywatnie są parą. Łączące ich uczucie nie sprawiło jednak, że trenowało im się łatwiej niż innym parom. Przez wspólne ćwiczenie kroków ich związek przeszedł kryzys.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Nie przynosimy tańca do domu

  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, czyli zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości", teraz spróbują swoich sił na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Pod koniec stycznia Polsat poinformował, że para w życiu prywatnym stworzy duet również na parkiecie. "Bardzo dobrze udaje nam się oddzielić życie prywatne od treningów" - zapewniają.

 • Sylwia Gliwa trenuje stretching

  Sylwia Gliwa jest miłośniczką stretchingu. Twierdzi, że do tej formy aktywności fizycznej nakłoniła ją Bożena Dykiel, koleżanka z planu serialu "Na Wspólnej". Aktorka trzyma się także zasad zdrowego odżywiania, choć zdarzają się jej chwile słabości, uwielbia bowiem czekoladę.

 • Sylwia Gliwa: Stop dopalaczom

  Sylwia Gliwa zaangażowała się w walkę z dopalaczami. Po śmierci nastoletniego syna znajomych gwiazda chce uświadamiać młodzież, czym grozi zażywanie tego rodzaju substancji. Zdaniem aktorki ogromną rolę w walce z dopalaczami powinna odgrywać Telewizja Polska, wypełniając w ten sposób misję nadawcy publicznego.

 • Sylwia Gliwa: Wykorzystać popularność

  Sylwia Gliwa przyznaje, że znajomi odradzali jej udział w kampanii poświęconej profilaktyce raka szyjki macicy. Uważali, że nie powinna się kojarzyć z tego typu tematem. Aktorka jest jednak zdania, że popularność, jaką daje zawód aktora, powinno się wykorzystać do mówienia o ważnych rzeczach. Dlatego zaangażowała się w akcję związaną z profilaktyką nowotworów oraz walkę z dopalaczami.

 • Sylwia Gliwa: Etatowa furiatka

  W serialu "Na Wspólnej" Sylwia Gliwa kreuje rolę Moniki Zięby, najmłodszej z czworga dzieci Marii i Włodka. Rozpieszczona przez rodziców, odznacza się roszczeniową postawą w stosunku do życia, jest permanentnie niezadowolona, intryguje i kłamie. Jest w stanie posunąć się nawet do udawania ciąży, by zatrzymać przy sobie ukochanego. Trudny charakter bohaterki sprawił, że ostatnio Sylwia Gliwa...

 • Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem: "Dobre myśli"

  Dąbrowską, Anią Wyszkoni, Brodką i Andrzejem Smolikiem. "Dobre myśli" to mieszanka retro-funku, reagge i hip hopu. W tym roku Sylwia Grzeszczak świętuje 10 lat obecności na scenie muzycznej...

 • "Na Wspólnej": Kiedy emisja 3000. odcinka?

  Jeden z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych seriali codziennych ma prawdziwy powód do dumy. Już w czwartek, 2 stycznia, widzowie zobaczą jubileuszowy - 3000. odcinek swojej ulubionej produkcji. Z tej okazji twórcy "Na Wspólnej" przygotowali dla fanów niespodziankę - epizod musicalowy.

 • Sylwia Gliwa: Marzę o Los Angeles

  Wyglądu zazdroszczą jej inne kobiety, tymczasem ona ma siebie za szarą myszkę. Sylwia Gliwa opowiada, czym dodała sobie pewności siebie, jak zareagowałaby na zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami” i co było jej pierwszym grzechem.

Zdjęcia na temat: sylwia z na wspolnej
Wideo na temat: sylwia z na wspolnej
Dyskusje na temat: sylwia z na wspolnej
 • Re: "Na Wspólnej": Udana manipulacja?

  Czy w komentarzach nie powinno sie pissac co sie mysli o Serialu jakich zmian widz oczekuje, co sie niepodoba w serialu,???Od nas widzów zalezy przeciez ogladalność,Poco ten watek z Sylwia(...) obudziła wredne to, a ULA wierzy matce ,no niech idzie do mamusi zaraz wróci do KAMILA i Zuzy,,A co sie dzieje u P, Marii i Włodzia dawno ich niebyło,????/Ogladamy od poczatku na WSPOLNEJ odstresowuje

 • Re: Ostatnio aktorka znacznie zeszczuplała, ...

  ladna dziewczyna,osobiscie jak gra w na wspolnej to tak sobie ale po prostu ma taka role,za to jak grała w brzyduli mi sie bardzo podobało,taka słodka głupiutka i fajnie jej to wychodziło,a wszystkie złosliwe komentarze pisza osoby po prostu zazdrosne i tyle,kobiety ktore zazdroszcza a mezczyzni w ktorych nie jest typie.