• Informacje na temat:

  sympatyczna artystka

Artykuły na temat: sympatyczna artystka
 • John Porter o nowym mężu Anity Lipnickiej: "To sympatyczny facet"

  ...o walijskiego muzyka. Jeszcze gdy Anita i John byli małżeństwem, zapewniali przecież o wielkiej miłości, a nawet razem zapozowali nago na jednej z okładek. Najwidoczniej jednak artystka przekonała męża...

 • "Wielkie oczy" : Malarka widmo

  To dziwne, że Timowi Burtonowi - heroldowi eskapizmu, carowi fantazji - najlepiej wychodzą względnie realistyczne filmy biograficzne. Jak dotąd najlepszym jego dziełem był "Ed Wood", opowiadający o klasyku kina klasy Z, teraz ten tytuł należy się "Wielkim oczom", traktującym o oddanej kiczowi malarce Margaret Keane.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołączyła do obsady serialu

  Wkrótce w życiu Łukasza (Michał Rolnicki) pojawi się bardzo atrakcyjna artystka, która kilka lat temu skorzystała z jego nasienia zdeponowanego w klinice leczenia niepłodności. W roli Izy Małek zobaczymy Agnieszkę Warchulską znaną m.in. z ról w serialach "Diagnoza", "Znaki" i "Na krawędzi".

 • "Głosy" : Niech mówią, mówią, że...

  "Głosami", czyli swoim czwartym filmem w karierze, Marjane Satrapi potwierdza dwie rzeczy: raz, że jest świetną reżyserką, dwa - że doskonale potrafi adaptować się do nowych miejsc i warunków.

 • Nie żyje Wanda Warska. Ikona jazzu miała 87 lat!

  ...kobiet" czy "Uroda". W 2016 r. artystka uległa udarowi. "Warska jest prawdziwą artystką. Proszę zwrócić uwagę, jak staroświecko brzmi dzisiaj ten zwrot - prawdziwy artysta. Dziś się tak nie mówi, mówi(...)  wytwarzania własnej, niepowtarzalnej atmosfery. Ciepła, sympatyczna, jednocześnie trochę dziwaczka, taki kot, który chadza własnymi drogami"  - pisała o Wandzie Warskiej Agnieszka Osiecka.

 • 15. Festiwal Nowe Horyzonty od 23 lipca

  Retrospektywa twórczości Tadeusza Konwickiego i przegląd kinematografii litewskiej znalazły się w programie 15. międzynarodowego festiwalu filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.

 • Kochaj i kontroluj

  Sprawia wrażenie zagubionej artystki, gdy jednak lepiej ją poznać, okazuje się generałem w spódnicy. "Kochaj i kontroluj" - to dewiza Agnieszki Wosińskiej.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Olbrychski zachwycony Angeliną

  ..."To znakomita artystka, a prywatnie ciepły i serdeczny człowiek. Współpracowało się z nią znakomicie" - tak o Angelinie Jolie powiedział Daniel Olbrychski , który z aktorką spotkał się na planie filmu "Salt".

 • Marjane Satrapi: Wiem, że mam rację

  Nie lubię opowiadać prostych historii i opłakiwać swoich bohaterów - mówi Marjane Satrapi, której anglojęzyczny debiut zatytułowany "Głosy" niebawem wejdzie na ekrany polskich kin.

Zdjęcia na temat: sympatyczna artystka
Wideo na temat: sympatyczna artystka
 • Teresa Lipowska chce pomagać seniorom

  Teresa Lipowska jest jedną z niewielu gwiazd, które wyrażają swoje zdanie nawet w niewygodnych, acz ważnych społecznie sprawach. Jednym z najbardziej drażliwych tematów, który zawsze wzbudza kontrowersje, jest wysokość emerytur Polaków. Zazwyczaj są to niskie świadczenia. Jakiś czas temu pani Teresa postanowiła opowiedzieć o swojej sytuacji. Przyznała, że jest to kwota rzędu 2200 zł miesięcznie. Na szczęście w dalszym ciągu może uprawiać zawód aktora, dzięki czemu dorabia do emerytury. Z...