• Informacje na temat:

  sympatyczna gwiazdka

Artykuły na temat: sympatyczna gwiazdka
 • Marcelina Zawadzka: Przy kim znalazła pocieszenie?

  Marcelina Zawadzka (29 l.) bardzo przeżyła rozstanie z ukochanym. Kolejne w przeciągu kilku miesięcy. Piękna gwiazdka TVP powoli traci nadzieję, że kogoś jeszcze sobie znajdzie. W trudnych chwilach wspiera ją bliska osoba...

 • "Uwolnić Mikołaja!"... z więzienia

  Chciał dobrze, ale... nie wyszło! Tym razem Mikołaj powoduje wypadek i trafia za kratki. W polskiej wersji językowej głosu użycza mu Andrzej Grabowski.

 • Co się dzieje z Dorotą Gardias-Skórą?

  ...momentu, gdy zaczęła występować w "Tańcu...". Na razie jednak nic nie wskazuje na to, że gwiazdka zrobi karierę w TVN. "Projekt plaża" okazał się niewypałem. Dorota starała się podobno także o pracę...

 • "Ratujmy Mikołaja": Hobbit zostanie elfem

  Gdy chciwy miliarder odkryje największy sekret Mikołaja, a na biegun północny zawitają kłopoty, ostatnią nadzieją na powodzenie tegorocznej Gwiazdki zostanie sympatyczny elf Bernard. Jak poradzi sobie z największym wyzwaniem Świąt, przekonamy się 22 listopada, kiedy na nasze ekrany wejdzie ponadczasowa komedia gwiazdkowa - "Ratujmy Mikołaja".

 • Kammel tanieje

  Po ujawnieniu tzw. afery z matką Tomek Kammel (36 l.) nie bierze już 20 tysięcy złotych za wieczór konferansjerki. W jego przypadku udział w "Tańcu z gwiazdami" był błędem - zamiast zyskać popularność, stracił wizerunek ułożonego, kulturalnego i sympatycznego dżentelmena.

 • "Whitney, którą znałem" wcześniej w Polsce

  Książka "Whitney, którą znałem" trafi do polskich księgarń jeszcze przed Gwiazdką, a nie jak zapowiadano wcześniej, w lutym 2013 r. "To nie jest zwykła biografia i chcemy, by polski czytelnik poznał prawdziwą Whitney jak najszybciej" - przekonuje wydawca.

 • "Talianka": ​Joanna Moro wciąż będzie gwiazdą TVP1!

  Wiadomo już, że wiosną TVP1 pokaże rosyjski serial "Talianka", w którym główną rolę gra Joanna Moro. Wszystko wskazuje na to, że aktorka znana m.in. z seriali "Anna German" i "Blondynka" nadal będzie największą gwiazdą telewizyjnej Jedynki...

 • "Z premedytacją pod prąd"

  Widzowie "The Voice Of Poland" na pewno pamiętają Aleksandrę Galewską z nieszablonowych i ekstrawaganckich wykonań znanych przebojów oraz ze względu na rzekomy konflikt z jurorką Anią Dąbrowską. Równie niesztampowa, oryginalna i rzucająca wyzwanie słuchaczowi jest debiutancka płyta artystki zatytułowana "The Best Of". Z okazji premiery albumu (18 marca) rozmawialiśmy z Panią Galewską, bo taki pseudonim przyjęła wokalistka, która wbrew wyniosłej "ksywce" okazała się być sympatyczną i obdarzoną...

 • "Na dobre i na złe": Święta muszą być tradycyjne!

  ...niebie pojawi się pierwsza gwiazdka. - Dbamy, by nasze święta były bardzo tradycyjne. Jest sianko pod obrusem, dodatkowe nakrycie dla niespodziewanego gościa, wspólna wyprawa na pasterkę - mówi.  

 • Animacja najwższych lotów

  Gdzieś między Rio i Madagaskarem, a właściwie trochę na lewo od Madagaskaru... leży legendarna ptasia stolica - Zambezia. Już 1 lutego na ekranach kin zagości familijna komedia najwyższych lotów o tym właśnie tytule.

Zdjęcia na temat: sympatyczna gwiazdka
Dyskusje na temat: sympatyczna gwiazdka