• Informacje na temat:

  sympatyczny film

Artykuły na temat: sympatyczny film
 • Pazura o esbekach: Sympatyczni chłopcy. I prawi!

  Cezary Pazura (51 l.) zasłynął rolą w kultowym filmie "Psy", który opowiadał o funkcjonariuszach SB. Okazuje się, że aktor ma o tych ludziach jak najlepsze zdanie...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • Animator filmów o Reksiu nie żyje. Borykał się z biedą!

  O śmierci poinformowało w środę rano (2 stycznia) bielskie Studio Filmów Rysunkowych, gdzie Wantoła był jednym z najdłużej pracujących animatorów - miał ponad 50-letni staż pracy. Pracował m.in. przy produkcji słynnych kreskówek z Reksiem oraz Bolkiem i Lolkiem. Współpracownicy zapamiętali Wantołę jako dobrego i sympatycznego człowieka. Kochał swoją pracę i potrafił o niej ciekawie opowiadać...

 • "Między nami dobrze jest" w kinach

  W piątek, 9 stycznia, w warszawskim kinie Muranów odbędzie się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. Jak powiedział Jarzyna, obraz Polski w filmie "nie jest tragiczny, jest podany w dość sympatyczny sposób".

 • Gwiazdy "Ojca Mateusza" w filmie

  Serialowi policjanci przysłużyli się funkcjonariuszom z mazowieckiej drogówki. Sympatyczni stróże prawa z "Ojca Mateusza" wystąpili w przygotowywanym przez policję filmie prewencyjnym o motocyklistach.

 • "Baranek Shaun" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 7 i 8 lutego, będzie można obejrzeć przedpremierowo pierwszą kinową odsłonę przygód sympatycznego Baranka Shaun. Pokazy odbędą się między innymi w kinach sieci Cinema City.

 • Artur Barciś: Całe serce dla innych!

  Od dłuższego czasu aktor zasypywany jest propozycjami. Występuje w filmie "Wnyki", będącym kontynuacją słynnego "Znachora", a niedawno zakończył kręcenie zdjęć do filmu "Dwie korony", w którym(...). Damian Skomra wyruszył w rejs na początku sierpnia, a do Gdańska dotarł po niemal miesiącu. W trakcie podróży nagrywał filmy i publikował je w internecie. Choć w niesienie pomocy aktor wkłada...

 • "Pingwiny z Madagaskaru" wracają

  Pojawił się kolejny zwiastun kinowej wersji przebojowego serialu animowanego "Pingwiny z Madagaskaru". Zwiastun trwa ponad 4,5 minuty i dowiadujemy się z niego, jak zawiązała się słynna drużyna sympatycznych pingwinów.

 • "Barwy szczęścia": Krystyna Tkacz dołączyła do obsady serialu. Wiemy, kogo zagra!

  Krystyna Tkacz, choć już dekadę temu osiągnęła wiek emerytalny, nie wyobraża sobie, że mogłaby żyć bez pracy. Aktorka wierzy, że rolę swojego życia wciąż ma przed sobą. Jest przekonana, iż - podobnie jak jej idolka, nieodżałowana Krystyna Feldman - dopiero po osiemdziesiątce dostanie szansę na stworzenie niepowtarzalnych kreacji, które przejdą do historii polskiego filmu, telewizji i teatru...

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

Zdjęcia na temat: sympatyczny film
Dyskusje na temat: sympatyczny film