• Informacje na temat:

  syn anny seniuk grzegorz małecki

Artykuły na temat: syn anny seniuk grzegorz małecki
 • Syn Anny Seniuk w nowym serialu

  Nie każdy wie, że Grzegorz Małecki, grający jedną z głównych ról w serialu "Prosto w serce" jest synem Anny Seniuk. Do szkoły aktorskiej dostał się w tajemnicy przed sławną mamą.

 • Grzegorz Małecki: Aktorstwo to niepoważny zawód

  Aktorstwo Grzegorz Małecki uważa za zajęcie dość niepoważne. Z dwojga złego woli jednak zabawiać ludzi, niż być pracownikiem typowej korporacji. W komedii obyczajowej "PolandJa" ma okazję wejść w buty "korpoludka" sfrustrowanego swoim życiem zawodowym.

 • Grzegorz Małecki: Gram w serialach z rzadka, głównie dla pieniędzy

  Mówi, że jego jedyną aktorską miłością jest scena, choć sprawdza się i w teatrze, i w telewizji. W kinie oglądamy go w komedii "Na układy nie ma rady", jest też w trakcie pracy na planie "Blondynki". Grzegorz Małecki to bystry obserwator, który uwielbia pisać.

 • Anna Seniuk: Kiedy syn się rozwodzi...

  Rodzina - to słowo dla Anny Seniuk (70 l.) zawsze było najważniejsze. Dla dzieci była gotowa nawet zrezygnować z dobrej roli, a po próbie w teatrze pędziła do domu, by przygotować obiad. Bo córka Magdalena (32 l.) i syn Grzegorz (37 l.) byli i są całym jej światem. Jednak ostatnio pani Anna nieustannie zamartwiała się o syna. I wcale nie o jego życie zawodowe, bo z tym aktor Grzegorz Małecki...

 • Anna Seniuk: Syn jej nie zawiódł

  ...dopilnuje prac budowlanych i przygotuje domek do jesiennego odpoczynku. Z pomocą aktorce przyszedł syn, Grzegorz Małecki (38 l.). - Grzesiek raz lub dwa razy w tygodniu jechał 400 kilometrów w jedną stronę(...)Rok bez wakacji spędzonych w chacie w Bieszczadach, dla Anny Seniuk (71 l.) jest rokiem straconym. Bo to jedyne takie miejsce, gdzie pani Anna odpoczywa. - Jestem samotnicą, dlatego najszczęśliwsza...

 • Uwiedzie Boską?

  Tego jeszcze nie było w "rodzince.pl". Już niebawem w odcinku zatytułowanym "Kuzyn Artur" na Małgorzatę Kożuchowską rzuci czar Grzegorz Małecki!

Dyskusje na temat: syn anny seniuk grzegorz małecki
 • Re: "Na dobre i na złe": Klan Damięckich, czyli największa aktorska rodzina w Polsce!

  Syn Anny Seniuk,Grzegorz Małecki,to dobry aktor jest.Naprawdę tak uważam.

 • Re: “Barwy szczęścia": Marta o krok od śmierci!

  To, że gra Grzegorz Małecki (syn Anny Seniuk) czy Damięcki, dla autora nie ma znaczenia. a swoja droga to większość marzy by rozjechać Zielińską, by znikła z serialu. Poziom gry obojga aktorów jest tak sam: żenujący.

 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  swych sił Weronika Ciechowska, Maciej Dowbor, siostry Młynarskie, syn Artura Barcisia (montazysta), wnuczka Wojciecha Pokory Agata Nizińska, Krysztof Janczar syn Tadeusza, Grzegorz Małecki, syn Anny(...) Niemen, córka Czesława, nieudana próba artystyczna, Natalia Kukulska, córka Jarosława i Anny Jantar, Patrycja Markowska, córka Grzegorza, młody Sobociński, syn znanego operatora filmowego i aktorki