• Informacje na temat:

  syn brada pitta

Artykuły na temat: syn brada pitta
 • Angelina Jolie i Brad Pitt pogodzili się!

  ...z sześciorga ich dzieci wkrótce zacznie naukę w placówce. Najstarszy syn, Maddox, jest już studentem i uczy się na jednym z uniwersytetów. Kto wie, może z czasem pogodzą się całkowicie i może nawet do siebie...

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Angelina Jolie wszystko zmyśliła?! Zostawiła Brada Pitta dla kochanka?!

  ...poinformować męża... podczas tej właśnie podróży, w trakcie której doszło do incydentu z Maddoxem. Syn podobno stanął w jej obronie w trakcie awantury rodziców.  W świetle tych informacji, można się domyślać, dlaczego aktorka odmówiła ostatnio zeznań przeciwko mężowi w dochodzeniu prowadzonym przez opiekę społeczną... Bliscy Brada bez ogródek twierdzą, że Jolie chce go zniszczyć, by samej zacząć...

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Dziadkowie nie chcą zaakceptować ich córki!

  Rodzicom Brada Pitta (51 l.) nie podoba się zachowanie ich wnuczki. Jane Pitt chce posłać Shiloh (9 l.) na leczenie do kliniki!

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  Angelina Jolie nie odpuszcza i na razie triumfuje! Kilka dni temu w Los Angeles sąd odrzucił wnioski mecenasów Brada Pitta, a przychylił się do propozycji, jaką przedstawiła prawniczka aktorki(...) uderzył jednego z synów. Aktor miał być pod wpływem alkoholu.   W sprawie tego incydentu przesłuchali go już pracownicy kalifornijskiej opieki społecznej. Jak informuje amerykański magazyn "In Touch...

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Brad Pitt nie poniesie kary za domniemaną napaść na syna w samolocie

  ...porozmawiać z całą szóstką dzieci Angeliny i Brada. Swoje postępowanie ws. zdarzenia na pokładzie samolotu prowadzi również... FBI. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

Zdjęcia na temat: syn brada pitta
Wideo na temat: syn brada pitta
 • Siódme urodziny syna Angeliny i Brada

  Pax Thien, adoptowany syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, urodził się 29 listopada 2003 roku w Wietnamie. Z okazji urodzin rodzina zorganizowała chłopcu przyjęcie na łodzi w Paryżu.

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.