• Informacje na temat:

  syn chajzera

Artykuły na temat: syn chajzera
 • Maksymilian Chajzer, 9-letni syn znanego prezentera, nie żyje

  Filip Chajzer (31 l.). poinformował w niedzielę, 19 lipca wieczorem, na swoim profilu na Facebooku, że jego syn Maksymilian nie żyje. Dziewięciolatek zginął 16 lipca w wypadku samochodowym. Autem kierował dziadek dziecka.

 • Sposób na zaistnienie

  Szalony reporter, który wyzwań się nie boi - oto najkrótsza charakterystyka Filipa Chajzera, który dla widzów jest skłonny do prawdziwych poświęceń.

 • Filip Chajzer: "Skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa"

  Po krytyce, jak spotkała Filipa Chajzera po piątkowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", w którym symulował on atak paniki, dziennikarz zwrócił uwagę na "skalę podłości" internetowych komentarzy, w których szydzono ze śmierci jego syna. "To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa" - napisał na Facebooku.

 • Wnuczka Wojciecha Pokory w "Pytaniu na śniadanie"

  Chajzer , syn Zygmunta Chajzera. Widzowie cenią go za poczucie humoru, spontaniczność i błyskotliwość. Dotąd najpoważniejszym wyróżnieniem dla Filipa było prowadzenie "Dzień dobry wakacje". Kolejne...

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  ...wyrzucił ich poza nawias normalnego społeczeństwa. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera. Wśród nich znajdują się m.in. ojciec, którego syn okazuje się gejem(...) prowadzonego przez Zygmunta Chajzera będzie można oglądać od 25 lutego w każdy czwartek o godz. 22.00.

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  ...nowa propozycja TVN "Łapać złodzieja", gdzie włamywacze będą pokazywać, jak łatwo splądrować nasz dobytek. Najwięcej zamieszania ma jednak szanse narobić prowadzony przez Zygmunta Chajzera teleturniej(...) 2 marca w TV4). Polsat stawia na rozrywkowych "Synów" Pawła Wawrzeckiego, a TVP 2 na "Tancerzy" - serial, produkcją którego kolorowa prasa żyje już od ładnych kilku miesięcy, a którego pierwowzorem była...

Zdjęcia na temat: syn chajzera
Dyskusje na temat: syn chajzera