• Informacje na temat:

  syn douglas

Artykuły na temat: syn douglas
 • Gwiazdy żegnają Kirka Douglasa

  Nie żyje Kirk Douglas. Wybitny amerykański aktor miał 103 lata. Hołd artyście oddaje całe Hollywood.

 • Kirk Douglas nie żyje

  ...5 lutego zmarł Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Kirk Douglas: 103. urodziny

  W poniedziałek, 9 grudnia, 103. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Kirk Douglas: Ostatni

  W niedzielę, 9 grudnia, 102. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Kirk Douglas: Nieśmiertelny

  W sobotę, 9 grudnia, 101. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas: Nic ich nie rozdzieli

  Przeszli razem bardzo trudne chwile. Przez moment ich małżeństwo zawisło na włosku. Jednak powoli uporali się z problemami. W tym roku Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas świętują 20. rocznicę ślubu. - Dziś jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek - mówią.

 • Michaela Douglasa rady dla młodych

  W tym roku Michael Douglas skończy 75 lat. O kinie wie równie dużo, co o życiu. Młodym radzi, by tak nie pędzili. "Znajdźcie chwilę na to, żeby zatrzymać się w tym biegu i powąchać róże" - apeluje aktor.

 • Syn Kirka Douglasa nie żyje

  Zwłoki najmłodszego syna gwiazdora filmu amerykańskiego Kirka Douglasa ( "Spartacus" ), 46-letniego Erica, znaleziono we wtorek, 6 lipca, w jego mieszkaniu na nowojorskim Manhattanie - oświadczył rzecznik policji. Eric Douglas, przyrodni brat Michaela ( "Wall Street" ), był również aktorem filmowym.

 • Kirk Douglas świętuje 100. urodziny

  Legenda złotego wieku kina Hollywood, Kirk Douglas, trzykrotnie nominowany do Oscara, w piątek obchodził - z wielka pompą - setne urodziny. W uroczystościach zorganizowanych przez jego syna Michaela uczestniczyło około 200 członków rodziny i przyjaciół.

 • Nie żyje Shirley Douglas

  W niedzielę, 5 kwietnia, zmarła Shirley Douglas, znana aktorka, a prywatnie matka Kiefera Sutherlanda. Gwiazdor poinformował o osobistej stracie w mediach społecznościowych.

Wideo na temat: syn douglas
 • Załamany Michael Douglas wychodzi z sądu

  Michael Douglas wychodzi z sądu we wtorek, 20 kwietnia. Jego syn, 31-letni Cameron, został skazany na pięć lat więzienia za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków.

Dyskusje na temat: syn douglas
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  Ze znanych mi aktorów to Douglas był utalentowany i ma utalentowanego syna, no i ewentualnie Martin Sheen i jego syn Charlie więcej grzechów nie pamiętam.

 • Re: Zmarła Diana Douglas

  sra...w banię. Syn ma ponad 70 lat i martwi się o siebie. Przeżywałby, gdyby miał 10, 15 lat a nie 75.

 • Re: Zmarła Diana Douglas

  Cóż za pompatyczny tytuł- 'Syn przezywa wielki dramat". Rozumu tam nie macie w tej Interii czy co? Przeżywa żałobę, jak większość z nas po śmierci bliskiej osoby. 92 lata ...pięknego wieku dożyła. Wielki dramat to umierające malutkie dzieci, a w jej wieku to raczej norma.