• Informacje na temat:

  syn edyty w szpitalu

Artykuły na temat: syn edyty w szpitalu
 • Edyta Górniak w szpitalu!

  ..."Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Edyta Górniak wygrała w sądzie

  ..." z 2004 r., kiedy Górniak była w szpitalu, gdzie urodziła syna. Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że w trakcie ciąży była nękana przez media, a do szpitala, w którym rodziła, "wkradali się(...) wydarzeniami. W opublikowanym liście nazwała dziennikarzy m.in. "szczurami, które mają krew na rękach". Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

 • Górniak sama informowała media?

  ...procesów mediom za naruszanie jej prywatności, czci i dobrego imienia. Wygrała już proces z "Super Expressem" za publikacje o niej, kiedy była w szpitalu, gdzie urodziła syna; z "Faktem" zawarła zaś(...) topless bez jej zgody oraz zapłaty 75 tys. Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  N'Roses, którą Axl Rose przygotowywał przez ponad dekadę. Ostatni album Edyty to "Wodospady" z 1998 roku. Jego następca miał się pojawić jesienią 2010 r., po scenicznym powrocie na Orange Warsaw Festival(...) (narzeczonego wokalistki) wykryto białaczkę. Wszystko poszło w odstawkę, a Doda wszystkie wolne chwile starała się spędzać u boku ukochanego w szpitalu; zaangażowała się mocno w akcję rejestrowania się w bazie...