• Informacje na temat:

  syn eltona johna

Artykuły na temat: syn eltona johna
 • Elton John i John Furnish "starają się" o córkę!

  Wokalista z producentem filmowym Davidem Furnishem (53 l.) wziął ślub ponad rok temu, gdy w Anglii zalegalizowano małżeństwa homoseksualne. Dwóch synów, Zahary’ego (5 l.) i Elijaha (3 l.), urodziła(...) dzieci, a właściwie, że razem z Davidem zdecydowaliśmy się na dzieci, było najlepszą rzeczą, jaką zrobiłem w ciągu ostatnich sześciu lat. Synowie są moim skarbem. Bez nich moje życie byłoby puste...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Wygląda na to, że Elton John (68 l.) stał się bardzo leniwy...

 • Muzycy w hołdzie swoim bliskim

  Eric Clapton w hołdzie dla zmarłego w październiku basisty Cream, Jacka Bruce'a, stworzył instrumentalny utwór "Follow Jack". Z kolei w 1991 roku zadedykował swojemu tragicznie zmarłemu synowi jedną z najpiękniejszych ballad - "Tears In Heaven". Zobacz, jak muzycy wykorzystują swój talent, by upamiętnić zmarłych.

 • ...opublikował kilka zdjęć dokumentujących ten ważny moment w jego życiu. Najwidoczniej chciał, by cały świat cieszył się jego szczęściem. Jak donoszą zagraniczne media, ślub Eltona Johna i Davida(...). Nie zabrakło także oczywiście synów pary - 3-letniego Zacharego i rocznego Eliasza. Gratulujemy!

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Elton John bojkotuje Dolce&Gabbana!

  .... Potomstwo urodzone dzięki tej metodzie lub dzięki matkom zastępczym nazwali wprost "syntetycznymi dziećmi". Na reakcję Eltona Johna nie trzeba było długo czekać! "Jak śmiecie nazywać moje(...)Artysta niedawno został mężem swojego wieloletniego partnera, Davida Furnisha. Para jest także rodzicami dwóch synów, 4-letniego Zaharego i 2-letniego Elijah, których urodziła matka zastępcza...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Elton John i David Furnish biorą ślub! "To cud"

  Wokalista skorzysta z prawa do zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci, wprowadzonego w tym roku w Anglii, i w 2014 roku włoży obrączkę na palec swego wieloletniego partnera, producenta filmowego Davida Furnisha (50 l.), z którym od ośmiu lat żyje w związku partnerskim. Panowie wychowują dwójkę synów - 2,5-letniego Zachary’ego oraz dziesięciomiesięcznego Elijaha, których urodziła im...

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

Wideo na temat: syn eltona johna
 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.