• Informacje na temat:

  syn filip chajzera

Artykuły na temat: syn filip chajzera
 • Filip Chajzer: "Skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa"

  Po krytyce, jak spotkała Filipa Chajzera po piątkowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", w którym symulował on atak paniki, dziennikarz zwrócił uwagę na "skalę podłości" internetowych komentarzy, w których szydzono ze śmierci jego syna. "To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa" - napisał na Facebooku.

 • Maksymilian Chajzer, 9-letni syn znanego prezentera, nie żyje

  Filip Chajzer (31 l.). poinformował w niedzielę, 19 lipca wieczorem, na swoim profilu na Facebooku, że jego syn Maksymilian nie żyje. Dziewięciolatek zginął 16 lipca w wypadku samochodowym. Autem kierował dziadek dziecka.

 • Sposób na zaistnienie

  Szalony reporter, który wyzwań się nie boi - oto najkrótsza charakterystyka Filipa Chajzera, który dla widzów jest skłonny do prawdziwych poświęceń.

 • Wnuczka Wojciecha Pokory w "Pytaniu na śniadanie"

  ...") i projektantka wnętrz teraz zaprezentuje nam proste triki dekoratorskie. Pokaże, jak można w trzy dni i z ograniczonym budżetem odmienić mieszkanie. W TVN od dłuższego czasu umacnia swoją pozycję Filip Chajzer , syn Zygmunta Chajzera. Widzowie cenią go za poczucie humoru, spontaniczność i błyskotliwość. Dotąd najpoważniejszym wyróżnieniem dla Filipa było prowadzenie "Dzień dobry wakacje". Kolejne...