• Informacje na temat:

  syn jackie chana

Artykuły na temat: syn jackie chana
 • Jackie Chan na stadionie

  Popularny chiński aktor Jackie Chan i inne gwiazdy wystąpią na koncercie organizowanym na stadionie w Pekinie - Ptasim Gnieździe - poinformowali w środę organizatorzy imprezy.

 • Jackie Chan: Narkotykowe kłopoty syna

  Jackie Chan ma poważne powody do zmartwienia. 14 sierpnia jego 32-letni syn Jaycee został aresztowany w Pekinie za posiadanie ponad 100 gramów marihuany.

 • Nowy film Jackie Chana

  Jackie Chan, mistrz wschodnich sztuk walki i gwiazdor takich filmów jak "The Legend of Drunken Master" i "Godziny szczytu", znów pojawi się na ekranach kin. Wytwórnia Dimension Films nabyła prawa do międzynarodowej dystrybucji filmu "The Accidental Spy" w reżyserii Teddy Chena.

 • Jackie Chan nauczy "Karate Kida"

  Jackie Chan już wkrótce może wcielić się w rolę mentora "Karate Kida".

 • Syn Willa Smitha gwiazdą "Karate Kid"

  ...11-letni Jaden Smith, syn hollywoodzkiej pary - Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith - dzielnie trenuje pod okiem legendy sztuk walki Jackie Chana. W remake'u filmu "Karate Kid" chłopak wcieli się w jego ucznia.

 • Chan w remake'u "Karate Kida"

  Jackie Chan zagra doświadczonego mistrza kung-fu w remake'u "Karate Kida" (1984). Film ma być amerykańsko-chińską koprodukcją.

 • Ben Barnes: Siódmy syn powstaje

  ...synem siódmego syna. Następcą tym okazuje się być Tom Ward (Barnes), z pozoru niczym nie wyróżniający się syn farmera. Wspólnie ze Stracharzem staje on do walki z potężną wiedźmą znaną jako Mateczka(...) bohaterów. - Drugi powód pojawił się trochę później, podczas pierwszego dłuższego spotkania z reżyserem. To Rosjanin Siergiej Bodrow, który wyreżyserował między innymi "Czyngis-chana". Widziałem tamten...

 • "Wojna imperiów": Najdroższy chiński film

  Najdroższa produkcja w historii chińskiego kina. Budżet tego epickiego widowiska osiągnął imponującą sumę 65 milionów dolarów. W rolach głównych: legenda filmów akcji – Jackie Chan, laureat Oscara Adrien Brody i John Cusack. Scenariusz zainspirowała prawdziwa historia spotkania rzymskich legionistów i chińskich strażników Jedwabnego Szlaku.

 • Twardziel, ale tylko w filmach!

  Chce się bić z Sylvestrem Stallone'em, a boi się... tuneli. Zarobił fortunę w USA, a teraz będzie doradzać komunistom, jak zlikwidować biedę w Chinach. Rozdaje miliony dolarów, ale synowi nie zostawi ani centa!

 • Skrytykowana "Różowa Pantera"

  Michael Sellers, syn Petera Sellersa, odtwórcy roli inspektora Clouseau w słynnej komedii "Różowa Pantera" , skrytykował pomysł nakręcenia remake'u tamtego filmu. Sellersowi juniorowi nie spodobała się również telewizyjna biografia jego zmarłego w 1980 roku ojca, dlatego zamierza zrealizować własną opowieść o jego losach.