• Informacje na temat:

  syn jarosława boberka

Artykuły na temat: syn jarosława boberka
 • Jarosław Boberek już po rozwodzie!

  Jarosław Boberek (51 l.) bez rozgłosu rozwiódł się z matką dwójki swoich synów - Iloną Kucińską-Boberek!

 • Lubaszenko na Dzikim Zachodzie

  Olaf Lubaszenko ( "Sztos" , "Chłopaki nie płaczą" , "E=mc2" ) przemówi głosem tytułowego bohatera filmu "Lucky Luke" . Projekt powstał na podstawie kultowego komiksu, opisującego przygody samotnego kowboja, legendy Dzikiego Zachodu.

 • "W rytmie serca": Jarosław Boberek zagrał już 200 ról... głosem!

  Telewidzowie uwielbiają i cenią Jarosława Boberka za rolę posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza", kinomani za znakomite kreacje w filmach "Cwał" i "Pułkownik Kwiatkowski", a dzieci za... głos, którego użyczył m.in. Kaczorowi Donaldowi, królowi Julianowi z "Madagaskaru" i Lennemu z "Rybek z ferajny". Aktor już od 20 lat pracuje w dubbingu i jest prawdziwym mistrzem tej arcytrudnej dziedziny...

 • Miłość w świecie ogrodowych krasnali

  Wyścigi kosiarkami, malowanie ściany, a nawet loteria fantowa, w której można wygrać krasnala ogrodowego - to nie scenariusz pikniku rodzinnego. W czwartek, 5 maja, odbyła się w Warszawie premiera filmu "Gnomeo i Julia", najnowszej komedii Kelly'ego Asbury'ego, autora "Shreka 2".

 • Jarosław Boberek rozwodzi się!

  Małżeństwo Jarosława Boberka (51 l.) i Ilony Kucińskiej dobiega właśnie końca. Żona nie wytrzymała i złożyła pozew o rozwód!

 • Nowy serial TVP: Będzie gejowska impreza!

  TVP2 kręci nowy, codzienny serial komediowy "Wiadomości z drugiej ręki". To medialna rzeczywistość, pełna intryg i zaskakujących zwrotów akcji, przedstawiona w krzywym zwierciadle, której bohaterami są Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska), czyli najpopularniejsza para prezenterów w kraju.

 • Jarosław Boberek ożeni się po raz trzeci?

  ...? Możliwe. Niedawno spotkaliśmy pana Jarosława z nową ukochaną na zakupach. Byli z synem pani Magdy z poprzedniego związku. Wyglądali jak szczęśliwa rodzina" - czytamy.(...)Latem zeszłego roku wyszło na jaw, że małżeństwo aktora i Ilony Kucińskiej dobiega końca. Para przechodziła kryzys już w 2009 roku po tym, jak fotoreporterzy przyłapali Boberka na pocałunkach...

 • Edyta Herbuś jako Śnieżka!

  Bohaterowie ubiegłorocznego hitu lata - 7 krasnoludków - powracają w jeszcze bardziej gwiazdorskiej obsadzie! W polskiej wersji językowej filmu "7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza" usłyszymy m.in. Edytę Herbuś i Michała Koterskiego.

 • Jarosław Boberek nie ukrywa już nowej ukochanej!

  ...tygodnikowi osoba z produkcji serialu. Boberek był mężem aktorki Ilony Kucińskiej, z którą ma dwóch synów: Jana (22) oraz Franka (20), a Magda była w związku z Francuzem Pierrickiem, ojcem jej syna.  Dziewczyna zdecydowała się na rewolucję w swoim życiu i porzuciła Francję, przyjmując rolę w "Galerii". - Zostawiła ukochanego oraz ich dom pod Paryżem i z synkiem przyjechała do Polski - mówi...

 • Chylińska jako zła królowa

  Do polskiej obsady filmu "7 krasnoludków. Las to za mało! Historia jeszcze prawdziwsza" dołączyła Agnieszka Chylińska. Piosenkarka po raz pierwszy w życiu weźmie udział w tego typu przedsięwzięciu.

Zdjęcia na temat: syn jarosława boberka