• Informacje na temat:

  syn john travolta

Artykuły na temat: syn john travolta
 • John Travolta: 500 listów miłosnych dziennie

  Kto widział "Pulp Fiction", zapewne pamięta scenę, w której Uma Thurman i John Travolta jedzą w restauracji, w której wielkie hamburgery i koktajle mleczne podają kelnerzy przebrani za amerykańskie legendy. Chwilę później para tańczy na środku sali - Travolta podryguje niemrawo pod bacznym spojrzeniem sobowtórów Marilyn, Elvisa i Jamesa Deana, którzy przed chwilą podawali mu kolację. W tym...

 • John Travolta kończy 60 lat

  Słynący z kultowych ról aktor, tancerz, piosenkarz i... licencjonowany pilot. John Travolta kończy 60 lat chociaż, jak sam przyznaje, nie jest tym szczególnie zachwycony.

 • Nie żyje Kelly Preston, żona Johna Travolty

  Zmarła Kelly Preston, znana aktorka, prywatnie żona Johna Travolty. Miała 57 lat. To kolejna tragedia w życiu gwiazdora, który w 2009 roku musiał opłakiwać śmierć ich syna, Jetta.

 • John Travolta: Jak wrócić na szczyt

  Już jako dziecko John Travolta interesował się teatrem. Ta fascynacja sprawiła, że szybko rzucił szkołę i przeprowadził się do Nowego Jorku. Odważny krok zaowocował rolą na Broadwayu w musicalu "Over(...) lat. To jeden z powodów, dzięki którym wciąż żyję - mówił. W 2009 roku zmarł na atak serca 17-letni syn Johna i Kelly, Jett. Chłopiec cierpiał na autyzm, ale religia, którą wyznaje rodzina Johna...

 • Travolta zeznaje przed sądem

  John Travolta zeznał w środę przed sądem na wyspach Bahama, że za wszelką cenę starał się ratować swojego umierającego syna za pomocą reanimacji. We wtorek rozpoczął się proces, w którym aktor oskarża dwóch mężczyzn o wymuszenie w związku z niedawną śmiercią jego syna - Jetta.

 • Travolta wrogiem Punishera!

  John Travolta ( "Teren prywatny" ) zagra czarny charakter w przygotowywanym filmie "The Punisher". Bohater Travolty będzie byłym przestępcą, którego osobista tragedia kieruje ponownie na drogę zbrodni. Realizacja filmu opartego na komiksie wydawnictwa Marvel wystartuje za dwa miesiące.

 • John Travolta: Kultowe role i skandale

  Słynący z kultowych ról aktor, tancerz, piosenkarz, licencjonowany pilot i... skandalista. "Wiele osób przyszło na przesłuchanie, ale żadnej z nich granie nie sprawia tyle radości, co tobie. To zaraźliwe - dlatego cię zatrudniamy" - usłyszał John Travolta na samym początku kariery. I trzeba przyznać, że radość tę widać we wszystkich jego rolach, zarówno obsypanych nagrodami, jak i mniej...

 • Film z Johnem Travoltą stracił dystrybutora

  Film "Gotti", w którym John Travolta wciela się legendarnego bossa rodziny Gambino, stracił dystrybutora zaledwie 10 dni przed premierą obrazu.

 • Travolta bossem mafii

  John Travolta zagra legendarnego bossa rodziny Gambino, Johna Gottiego. Zdjęcia do filmu "Gotti" Nicka Cassavetes będą kręcone w Nowym Jorku i rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 • Zostawcie Travoltę w spokoju!

  Piosenkarka i aktorka Olivia Newton-John zaapelowała do dziennikarzy, aby zostawili w spokoju jej wieloletniego przyjaciela Johna Travoltę, który opłakuje właśnie swojego zmarłego syna.

Zdjęcia na temat: syn john travolta
 • John Travolta