• Informacje na temat:

  syn kasia glinka

Artykuły na temat: syn kasia glinka
 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.

 • Katarzyna Glinka: Cały jej świat legł w gruzach

  Kilka ostatnich miesięcy spowodowało, że Katarzyna Glinka znalazła się na rozstaju życiowych dróg. Czy zdoła sobie z tym poradzić?

 • Pierwsze takie święta

  W tym roku Wielkanoc będzie dla Katarzyny Glinki i jej męża Przemka niezwykłym wydarzeniem. Po raz pierwszy spędzą ją z synkiem.

 • Dramatyczne momenty

  Relacje między Kasią (Katarzyna Glinka) i Ksawerym (Sebastian Cybulski) są coraz lepsze. Wygląda na to, że mimo licznych zawirowań uda im się ułożyć wspólnie życie i razem wychować syna, którego spodziewa się Górka. Na drodze do ich szczęścia może jednak stanąć choroba prawnika. Ksawery po powrocie z Królewca zacznie wierzyć, że być może szczęście się do niego uśmiechnie i uda mu się pokonać...

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Jak zaczęła się znajomość Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i twojego bohatera? Michał Rolnicki : - Łukasz Sadowski, którego gram, jest dziennikarzem. To jego praca, ale i pasja, jest w stanie dużo jej(...). Nieoczekiwanie w życie Łukasza wplątała się Kasia, na świat przyszedł Ksawery junior. Gdy okazało się, że choruje na białaczkę, jego mama postanowiła odnaleźć mojego bohatera, który, jako biologiczny...

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Kasia walczy o życie chorego na białaczkę synka. W nowych odcinkach uda się jej odnaleźć Łukasza Sadowskiego, czyli biologicznego ojca Ksawerego. Poprosi go o pomoc. Jaką odpowiedź usłyszy?

 • "Barwy szczęścia": Przegra walkę z rakiem

  Po ciężkiej, wielomiesięcznej walce z chorobą nowotworową umrze Ksawery (Sebastian Cybulski). Wcześniej jednak on, Kasia (Katarzyna Glinka) i jej syn zdążą się pożegnać, wzruszeń więc nie zabraknie. Odejście przyjaciela mocno przeżyje Kasia, która bardzo zbliżyła się z nim w ostatnim okresie jego życia. Jednak śmierć mężczyzny "nie pójdzie na marne", czego obawiał się Ksawery. - Kasia zdecyduje...

 • Łukasz Nowicki: Jest pięknie!

  ...też na życie jako lektor, piszę felietony i dużo podróżuję. Przede wszystkim jestem jednak tatą - spędzanie weekendów z synem to dla mnie najpiękniejszy możliwy relaks! I uważam, że przy dobrej(...) z Bogusławem Wołoszańskim. Proszę powiedzieć, jakie perypetie czekają Wolskiego w najbliższym czasie? - Tego niestety nie mogę zdradzić (śmiech) - nie byłoby niespodzianki. Jednak zarówno Kasia Górka...

Zdjęcia na temat: syn kasia glinka