• Informacje na temat:

  syn krzysztofa gospodarka

Artykuły na temat: syn krzysztofa gospodarka
 • Syn Villas nie odpuści opiekunce

  ..."Zrobię wszystko, żeby Elżbieta Budzyńska odpowiedziała za to, co robiła z moją matką przez kilkanaście lat" - odgraża się syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek.

 • Violetta Villas (69 l.) znowu wyrzekła się najbliższej rodziny. Niedawno piosenkarka po latach pogodziła się z synem, Krzysztofem Gospodarkiem (51 l.). Sielanka nie trwała długo. Jak zdradził "Super(...). Bardzo łatwo nią manipulować i pewne osoby to wykorzystują" - mówi. "Mąż nie zamierza kłamać, że wszystko jest w porządku, gdy tak nie jest" - dodaje Małgorzata Gospodarek, synowa artystki...

 • Syn Violetty Villas wygrał proces o spadek

  Wrocławski dodatek "Gazety Wyborczej" informuje, że Krzysztof Gospodarek, syn Violetty Villas, wygrał proces o spadek z opiekunką nieżyjącej od 2011 roku gwiazdy polskiej piosenki.

 • Wiemy, kto zagra Violettę Villas

  ...​Poszukiwania aktorki, która wcieli się w postać Violetty Villas, trwały wyjątkowo długo. Wśród faworytek wymieniano przez pewien czas m.in. Margaret, Joannę Kulig, Annę Ilczuk oraz Izabelę Miko. Po dwóch latach wybór padł na Michalinę Olszańską. Decyzję skomentował już syn zmarłej diwy, Krzysztof Gospodarek.

 • W Hollywood powstanie film o Violetcie Villas?

  Jak podaje "Super Express", syn Violetty Villas - Krzysztof Gospodarek - prowadził w Stanach Zjednoczonych rozmowy z przedstawicielami Hollywood, którzy są zainteresowani nakręceniem filmu o jego matce.

 • Violetta Villas: Pogrzeb na Powązkach

  Pogrzeb Violetty Villas odbędzie się 19 grudnia w Warszawie. Artystka zostanie pochowana na Powązkach - poinformował PAP syn Villas, Krzysztof Gospodarek.

 • Prokurator przesłuchał Villas

  Prawna batalia pomiędzy Violettą Villas (71 l.) a jej synem Krzysztofem Gospodarkiem (52 l.) wkroczyła w nową fazę.

 • Violetta Villas: Nieznane piosenki ukażą się na płycie?

  Syn Violetty Villas w polonijnych stacjach radiowych prezentował niepublikowane wcześniej piosenki swojej mamy. Niewykluczone, że ukażą się one na płycie.

 • Coraz ostrzejsza walka o Villas

  ...71-letnia artystka ma problemy z chodzeniem, nie ma apetytu i nie rusza się na krok z domu - donosiły niedawno tabloidy. Okazuje się, że Krzysztof Gospodarek (52 l.), syn diwy, który walczy o prawo opieki nad matką, ma ku temu solidne podstawy. Jak dowiedział się "Fakt", syn piosenkarki posiada dokument, w którym Villas zobowiązuje się do leczenia. Dwa lata temu piosenkarka była w szpitalu...

 • Margaret zagra Violettę Villas?

  ...mojej mamy nadają się na hollywoodzki film z najlepszą obsadą" - mawiał niejednokrotnie Krzysztof Gospodarek, syn Villas. "Super Express" podaje, że pierwszą wersję scenariusza napisał jeszcze w 2006 roku Konrad Aksinowicz. "Czytała go pani Violetta, a ostatnio robi to jej syn Krzysztof Gospodarek. Od roku razem pracujemy. Chcemy połączyć wszystkie fakty tak, by widz miał pełen obraz postaci...

Wideo na temat: syn krzysztofa gospodarka
 • Synowa Violetty Villas: Teściowa była osobą chorą i powinna być leczona!

  Majątek Viollety Villas trafi do jej syna, Krzysztofa Gospodarka. O sądowej rozprawie i jej werdykcie w „Dzień Dobry TVN” dyskutowali pełnomocnik Krzysztofa Gospodarka mec. Michał Błeszyński oraz synowa Violetty Villas, Małgorzata Gospodarek. "Postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne, sąd pierwszej instancji podważył testament, a sąd apelacyjny oddalił apelację. Argumenty były na tyle silne, że