• Informacje na temat:

  syn michaela douglasa cameron

Artykuły na temat: syn michaela douglasa cameron
 • Kirk Douglas nie żyje

  ...5 lutego zmarł Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Michaela Douglasa rady dla młodych

  Oscarów, ojciec trojga dzieci, syn legendy kina - Kirka Douglasa, miał bardzo bogate życie i teraz chętnie daje wskazówki młodszym od siebie. "Młodość traci się na uganianiu się za młodzieńczymi(...) sędziwego wieku". Trzeba przypomnieć, że siedem lat temu Michael pokonał raka. Ale swojemu najstarszemu synowi, Cameronowi, który jest świeżo upieczonym tatą, woli nie udzielać rad. "Kiedy człowiek...

 • Poruszający list Camerona Douglasa

  Przebywający w więzieniu syn Michaela Douglasa, Cameron, w poruszającym liście, apeluje o wsparcie dla osób, które siedząc za kratkami, są uzależnione od substancji odurzających.

 • Michael Douglas uhonorowany gwiazdą w hollywoodzkiej Alei Sław

  Amerykański aktor, producent filmowy i scenarzysta, laureat dwóch Oscarów Michael Douglas odsłonił we wtorek, 6 listopada, swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. Uczynił to w obecności m.in. swego ojca, legendy kina, 101-letniego Kirka Douglasa.

 • Kirk Douglas: 103. urodziny

  W poniedziałek, 9 grudnia, 103. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Legendy kina: Michael i Kirk Douglas

  Bez Michaela Douglasa i jego ojca Kirka, gwiazdora złotej ery Hollywood, amerykańskie kino byłoby uboższe. Oni przyczynili się do jego blasku, przysporzyli widzów, a wytwórniom dużych zysków.

 • Kirk Douglas: Ostatni

  W niedzielę, 9 grudnia, 102. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Kirk Douglas: Nieśmiertelny

  W sobotę, 9 grudnia, 101. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Michael Douglas: Wychodzimy na prostą

  Ostatni rok nie należał do łatwych dla Michaela Douglasa i Catherine Zeta Jones. Niedługo po ogłoszeniu przez aktora wygranej z rakiem, jego żona zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Teraz Douglas przekonuje jednak, że w ich życiu znów zaczyna się układać.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas: Nic ich nie rozdzieli

  ...z maluchami - opowiadała. Sielanka trwała kilka lat. Potem wszystko się posypało! Najpierw, w 2009 roku policja aresztowała Camerona, syna Douglasa z pierwszego małżeństwa. Za handel narkotykami został skazany na 5 lat więzienia. Potem na Michaela Douglasa spadł kolejny cios. W 2010 roku okazało się, że choruje na raka. Najpierw lekarze byli przekonani, że to nowotwór krtani. Niestety, okazało się, że to...

Wideo na temat: syn michaela douglasa cameron
 • Załamany Michael Douglas wychodzi z sądu

  Michael Douglas wychodzi z sądu we wtorek, 20 kwietnia. Jego syn, 31-letni Cameron, został skazany na pięć lat więzienia za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków.