• Informacje na temat:

  syn miliardera

Artykuły na temat: syn miliardera
 • Poślubiła miliardera

  Andrea Corr, 35-letnia wokalistka znana z irlandzkiej grupy The Corrs, poślubiła w piątek (21 sierpnia) swojego partnera, miliardera Bretta Desmonda.

 • Jennifer Lopez, Sting i Enrique Iglesias na weselu syna rosyjskiego miliardera

  Trójka wykonawców wystąpiła na weselu Saida Gutserieva, syna rosyjskiego miliardera Michaiła Gutserieva, za co zgarnąć miała ogromne pieniądze.

 • Janet Jackson urodziła syna. Radość w rodzinie Jacksonów

  We wtorek (3 stycznia) na świat przyszedł Eissa - syn Janet Jackson (50 l.) i jej męża, katarskiego miliardera Wissama Al Many.

 • Grimes urodziła swoje pierwsze dziecko. Elon Musk po raz szósty został ojcem

  Na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko kanadyjskiej wokalistki Grimes i południowoafrykańskiego miliardera i przedsiębiorcy Elona Muska.

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • Kate Winslet uciekła z pożaru

  Angielska gwiazda filmowa Kate Winslet wraz ze swym partnerem i dziećmi oraz pozostałymi gośćmi zdołała uciec z pożaru, który wybuchł w luksusowej willi miliardera Richarda Bransona na prywatnej wyspie Necker na Karaibach.

 • Salma Hayek uwielbia luksus

  Salma Hayek nie ma zamiaru ukrywać, że lubi luksusowy styl życia. Aktorka i żona francuskiego miliardera - Francois-Henri Pinault nie widzi sensu w posiadaniu przywilejów i nie korzystaniu z nich.

 • Andrea Corr znów jest w ciąży

  Ojcem dziecka jest mąż wokalistki znanej z grupy The Corrs, Brett Desmond. Dodajmy, że w 2012 roku urodziło się pierwsze dziecko pary - córeczka Jean, nazwana tak na cześć mamy Andrei, która zmarła w 1999 roku. Corr i Desmond (syn miliardera) pobrali się w 2009 roku. Andrea Corr stała się sławna dzięki występom w rodzinnej grupie The Corrs. Później próbowała sił jako solowa artystka, nie odniosła...

 • Janet Jackson na scenie we łzach

  W ostatni czwartek (7 września) w Lafayette w stanie Luizjana Janet Jackson wróciła na scenę po raz pierwszy od urodzenia dziecka. Syn Essa przyszedł na świat w styczniu tego roku - to owoc zakończonego trzy miesiące później małżeństwa z Wissamem Al Maną . Amerykańska wokalistka wyszła za tego pochodzącego z Kataru miliardera w 2012 r. Na przełomie marca i kwietnia 2016 r. Janet ogłosiła, że...

 • Wychowuje córkę Anny Nicole Smith

  ...w aktorstwie - pojawiła się m.in. w filmie "Naga broń". Za tę rolę otrzymała jednak Złotą Malinę. Modelka znana jest ze swoich prywatnych skandali. W 1994 poślubiła 94-letniego miliardera Jamesa Howarda(...) antydepresyjnych i metadonu, zmarł jej 20-letni syn Daniel. Modelka odeszła w 2007 roku w wyniku przedawkowania dwunastu różnych leków o podobnym działaniu. Mała Dannielynn miała wówczas zaledwie 5 miesięcy...

Zdjęcia na temat: syn miliardera
Wideo na temat: syn miliardera
 • Agnieszka Woźniak-Starak koneserką sztuki! "Puste ściany są smutne"

  Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak przeszła długą drogę od "pindy siedzącej przy kwiatku" do żony syna miliarderów. Ostatnio prezenterka pojawiła się na jednym z wernisaży. W wywiadzie zdradziła, że najbardziej ceni sobie sztukę powojenną i nowoczesną. Jej gust jest zbieżny z upodobaniami jej teścia Jerzego Staraka. Prezenterka wraz z mężem Piotrem kolekcjonują w swoim domu dzieła sztuki głównie młodych artystów. Kolekcja jest już tak bogata, że obrazy nie mieszczą się na ścianach....