• Informacje na temat:

  syn miliardera

Artykuły na temat: syn miliardera
 • Mischa Barton rozstała się z synem miliardera!

  ...jest wolna od nałogów. Zaczęło jej się także układać w życiu miłosnym. Dwa lata temu poznała syna australijskiego miliardera, James Abercrombiego. Para starała się trzymać swój związek z dala od...

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • A jednak! Alicja Bachleda-Curuś wróciła do syna miliardera!

  Aktorka i syn miliardera spotykali się już dziesięć lat temu. Wtedy jednak Ala na pierwszym miejscu stawiała swoją karierę, z czym on nie mógł się pogodzić. "Byłem młody, nie zdawałem sobie sprawy, jakiemu stresowi poddawana jest aktorka. Dopiero gdy sam zacząłem pracować przy filmach, pojąłem, jakich poświęceń wymaga show-biznes" - skomentował po latach. Dzisiaj oboje są dojrzali i po...

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Izabella Scorupco wzięła ślub z miliarderem! Wyglądała zjawiskowo!

  .... Tam wyszła za mąż za Jeffreya Reymonda. Owocem ich małżeństwa jest 16-letni dziś syn Jakob.  Izabella Scorupco długo nie ujawniała informacji o rozwodzie i starała się unikać szumu medialnego...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na premierze! Tak całuje syn miliarderów!

  Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.) pojawiła się ostatnio na premierze nowego serialu TVN. Towarzyszył jej mąż, który nie odstępował jej niemal na krok. Celebrytka chętnie pozowała do zdjęć z ukochanym na ściance. Jednak za kulisami zachowywała się co najmniej dziwnie. Fotoreporterzy przyłapali ich na próbie okazywania sobie czułości. Piotr stawał na palcach, by ją pocałować, ale Aga dziwnie odwracała wtedy głowę i wyginała cały tułów. O co tu chodzi?

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Tabloid ujawnia prawdę o miliarderze Izabelli Scorupco! Tak dorobił się nowy mąż aktorki!

  Izabella Scorupco (48 l.) właśnie po raz trzeci wyszła za mąż. Komu tym razem udało się skraść serce pięknej aktorki?

 • Poślubiła miliardera

  Andrea Corr, 35-letnia wokalistka znana z irlandzkiej grupy The Corrs, poślubiła w piątek (21 sierpnia) swojego partnera, miliardera Bretta Desmonda.

Zdjęcia na temat: syn miliardera
Wideo na temat: syn miliardera
 • Agnieszka Woźniak-Starak koneserką sztuki! "Puste ściany są smutne"

  Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak przeszła długą drogę od "pindy siedzącej przy kwiatku" do żony syna miliarderów. Ostatnio prezenterka pojawiła się na jednym z wernisaży. W wywiadzie zdradziła, że najbardziej ceni sobie sztukę powojenną i nowoczesną. Jej gust jest zbieżny z upodobaniami jej teścia Jerzego Staraka. Prezenterka wraz z mężem Piotrem kolekcjonują w swoim domu dzieła sztuki głównie młodych artystów. Kolekcja jest już tak bogata, że obrazy nie mieszczą się na ścianach....

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.