• Informacje na temat:

  syn nicolasa cage

Artykuły na temat: syn nicolasa cage
 • Nicolas Cage: Człowiek mem

  Cage wywodzi się z artystycznej rodziny. Jego ociec był scenarzystą, matka tancerką, a babcia aktorką. Z kolei wujek, Francis Ford Coppola, wyreżyserował między innymi trylogię "Ojca chrzestnego" i "Czas Apokalipsy". Chcąc samemu dojść do wszystkiego, Nicolas zmienił nazwisko - z Coppola na Cage. Wziął je od Luke'a Cage'a, jednego z superbohaterów uniwersum Marvela. Aktor jest ogromnym fanem...

 • Nicolas Cage został dziadkiem

  Nicolas Cage został dziadkiem. Syn gwiazdora, Weston doczekał się syna.

 • Nicolas Cage odwiedził Zgorzelec!

  Amerykański aktor Nicolas Cage( "Dzikość Serca" , "Oczy węża" ) gościł kilka godzin nad Nysą - informuje "Słowo Polskie Gazeta Wrocławska". Gwiazdor przeszedł w towarzystwie kilku osób przez most Staromiejski z niemieckiego Goerlitz do Zgorzelca i poprosił o stolik w mieszczącej się tuż przy granicy restauracji Piwnica Staromiejska. Był razem z 22- letnią żoną Alice Kim.

 • Nicolas Cage za kratami

  Nicolas Cage ( "Kapitan Corelli" , "Adaptacja" ) zamierza wystąpić w nie mającym jeszcze tytułu filmie, którego akcja toczyć się będzie w więzieniu. Zdobywca Oscara ma zagrać autentyczną postać słynnego boksera Billy'ego Rotha, który przez kilkadziesiąt lat uczył sportu skazańców w zakładach karnych stanu Luizjana. Nie wiadomo na razie, kiedy miałyby się rozpocząć prace nad tym projekcie.

 • Weekend w kinie: Marcin Dorociński zabójcą, Nicolas Cage na czele mafii

  Tylko cztery filmy trafiają na kinowe ekrany w pierwszy piątek kwietnia. W duńskiej komedii "Małżeńskie porachunki" zobaczymy nieznane oblicze Marcina Dorocińskiego, z kolei w kryminalnych "Więzach krwi" nietypową stylówkę zaprezentuje Nicolas Cage. Listę premier uzupełnia niezależna amerykańska produkcja "Carrie Pilby" oraz estoński dramat "Matka".

 • Wzloty i upadki Nicolasa Cage'a

  Wielokrotnie dosięgała go miażdżąca krytyka. Ma jednak na swoim koncie kilka prawdziwych aktorskich perełek. Nicolas Cage to prawdziwy artystyczny kameleon.

 • Nicolas Cage w nowym filmie

  Laureat Oscara, aktor Nicolas Cage, otrzymał główną rolę w filmie "Men With No Fear". Film wyprodukuje - odpowiedzialny m.in. za sukces "Supermana" i "X-Mena" - Bryan Singer.

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  ..."Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Nicolas Cage: "Jestem jak Ghost Rider"

  Trwają zdjęcia do ekranizacji kultowego komiksu "Ghost Rider". Główną rolę w filmie w reżyserii Marka Stevena Johnsona ( "Daredevil" ) gra Nicolas Cage ( "Adaptacja" , "60 sekund" ). Aktor opowiedział serwisowi "Comingsoon.net" o głównym bohaterze komiksu i filmu - postaci Johnny'ego Blaze'a.

 • Cage muzułmaninem

  Nicolas Cage będzie gwiazdą nowego filmu, pochodzącego z Palestyny twórcy, Hany'ego Abu-Assada.