• Informacje na temat:

  syn olafa lubaszenki

Artykuły na temat: syn olafa lubaszenki
 • "Strażacy": Olaf Lubaszenko zamierza zostać... trenerem piłkarskim!

  ...z drużyną złożoną z przedstawicieli Samorządu Zachodniopomorskiego, do którego przygotowują się właśnie pod czujnym okiem Olafa. Olaf Lubaszenko nie kryje, że chciałby zawodowo zajmować się trenowaniem...

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Dziewczyna jest jedną z sześciu osób przyjętych na wydział wokalno-aktorski. - Cieszę się, że dostała się właśnie do Krakowa. Cieszę się bardzo! - mówi "Dobremu Tygodniowi" z wielką dumą Edward Linde-Lubaszenko (76 l.), dziadek Marianny i dziekan Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie w latach 1987-90. Nie ukrywa, że będzie miał teraz więcej okazji do spotkań z wnuczką. Rozwód jego syna Olafa...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Edward Linde-Lubaszenko: Nie umiałem odmówić kobietom

  .... Ponoć bardzo chciał pan zostać ojcem? Po prostu czułem wolę Bożą. Złote góry obiecałem pierwszej żonie, żeby się zgodziła. I czułem, że będzie to syn. Słyszałam, że mieliście wyjechać za(...), spotykamy się, ale syn ma strasznie dużo pracy. Myślę, że ostatnio pomogłem mu, bo wyjaśniłem, skąd mogły się wziąć jego problemy ze zdrowiem. Chłopcy, którzy w dzieciństwie nie przeszli świnki, mogą...

 • swego syna Olafa Lubeszanko - "Sztosie" (1997) i "E=mc2" (2001).

 • ...2" (1994), "Operacja Samum" (1999). Zagrał także w "Sztosie" (1997), debiucie reżyserskim swojego syna Olafa Lubaszenki. W lipcu 2001 r. pojawił się na planie komedii "E=mc2" Olafa Lubaszenki. W latach 1987

 • Lubaszenko na Dzikim Zachodzie

  Olaf Lubaszenko ( "Sztos" , "Chłopaki nie płaczą" , "E=mc2" ) przemówi głosem tytułowego bohatera filmu "Lucky Luke" . Projekt powstał na podstawie kultowego komiksu, opisującego przygody samotnego kowboja, legendy Dzikiego Zachodu.

 • Syn Śleszyńskiej i Gąsowskiego wkracza do show-biznesu. Jak dziś wygląda?

  Tego wieczoru nie mogło go tu zabraknąć. W przedstawieniu zagrał po raz pierwszy jego jedyny syn Jakub (24). Debiut w tym teatrze okazał się dużym przeżyciem i dla syna, i dla ojca. Kilka lat temu(...) wszechstronnie uzdolniony. Piotr Gąsowski zaś zaczął dawać synowi cenne rady. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Po tych przejściach Jakub jest dziś już zahartowany, a to w jego...

 • Lubaszenko: Walczyłem o ten film

  Olaf Lubaszenko wyreżyserował sequel niezwykle popularnej w latach 90. komedii "Sztos". Jego film zadebiutował w piątek, 20 stycznia, w polskich kinach.

Wideo na temat: syn olafa lubaszenki
 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim związku!

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (źródło: Bagaż osobisty/TTV/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim związku!

  - Jestem związany z Poznaniem ze względu na kobietę, którą poznałem - powiedział w "Bagażu osobistym" Olaf Lubaszenko. Aktor zdradził Andrzejowi Sołtysikowi, ile lat są już razem i czy planują sformalizowanie związku. Opowiedział też o relacjach z synem swojej partnerki. (źródło: Bagaż Osobisty/TTV/x-news)

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.