• Informacje na temat:

  syn prezydenta komorowskiego aktor

Artykuły na temat: syn prezydenta komorowskiego aktor
 • Jan Kobuszewski: Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  Jan Kobuszewski spoczął w poniedziałek na Starych Powązkach w Warszawie. - Był aktorem, do którego należało się zwracać "jego wysokość" nie tylko ze względu na wzrost - mówił wieloletni dyrektor stołecznego Teatru Kwadrat Edmund Karwański podczas uroczystości pogrzebowych.

 • Na Starych Powązkach pożegnano aktora Wiesława Michnikowskiego

  Mszą św. w kościele Karola Boromeusza w Warszawie pożegnano w czwartek wybitnego aktora teatralnego, filmowego i kabaretowego Wiesława Michnikowskiego. Urnę z prochami zmarłego 29 września br. artysty złożono w grobowcu rodzinnym na cmentarzu na Starych Powązkach.

 • Maciej Orłoś: Furtka do telewizji

  W czwartek, 16 lipca, popularny dziennikarz telewizyjny Maciej Orłoś kończy 60 lat. Nie wszyscy wiedzą, że podobnie jak inna legenda srebrnego ekranu - Karol Strasburger, przygodę z show-biznesem rozpoczynał od kariery aktora.

 • "Jack Strong": Dramatyczna służba ojczyźnie

  ...tego, że ten film powstał", m.in. reżyserowi Władysławowi Pasikowskiemu oraz aktorom, prezydent podkreślił: "Jestem pewien, że będzie to film wzbogacający naszą wiedzę o nas samych, ale także wiedzę o tym, jak ludzie różnie zachowują się w obliczu wyzwań". "Ten film, dzięki wspaniałemu aktorstwu, ale także dzięki scenariuszowi napisanemu przez prawdziwą historię będzie robił zawsze ogromne wrażenie...

 • Premiera "Kamieni na szaniec"

  .... Twórca podziękował także wszystkim, którzy pracowali przy filmie, szczególnie młodym aktorom. "Myśmy się zdecydowali, i tutaj dziękuję producentowi za tę odwagę, że wszystkie młode postacie są grane przez młodych aktorów, którzy są nieznani. To są debiutanci. Oni są po raz pierwszy na ekranie i po raz pierwszy na takiej premierze. To dla nich jest wyjątkowe święto. A to, co pokazują na ekranie...

 • Wajda odznaczony Orderem Orła Białego

  Andrzej Wajda - jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, nazywany "artystą spraw ważnych", laureat honorowego Oscara za osiągnięcia życia - został odznaczony w poniedziałek, 21 marca, przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Orła Białego.

 • Kradzież na pogrzebie Aliny Janowskiej?

  ...- Odznaczenia, które miały zostać skradzione znad grobu Aliny Janowskiej, odnalazły się i wrócą do rodziny. Przez przypadek pozostawił je po pogrzebie syn aktorki; torbę z pamiątkami odnalazły dwie starsze osoby i oddały księdzu - poinformował PAP Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

 • Ludzie mi dobrze życzą!

  Aktor filmowy i teatralny, reżyser, pisarz, autor scenariuszy, pedagog. Jerzy Stuhr ma wiele talentów, a największym z nich jest chyba ten, że widzowie go kochają. Teraz, podczas choroby aktora, widzowie go wspierają. - Ludzie mi dobrze życzą - mówi Stuhr.

 • Orły 2020: Jedenaście statuetek dla "Bożego Ciała"

  ...". Niestety, aktor nie otrzymał statuetki. "To rzeczywiście jest jakiś żart. Mam nadzieję, że nie. Mój syn przysłał przed chwilą esemesa: "Kurde". Dziękuje Akademii za tę nagrodę -  wspaniałą(...) zabrakło członkini Polskiej Akademii Filmowej - Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. "Małgosiu, do twarzy ci z tak wysokim stanowiskiem" - powitał kandydatkę na prezydenta Polski prezydent Polskiej Akademii...

 • Pogrzeb Wojciecha Młynarskiego

  Powązkach. W uroczystościach - poza najbliższymi krewnymi zmarłego artysty - wzięli udział również m.in. b. prezydent Bronisław Komorowski z małżonką Anną, aktorki Maja Komorowska , Ewa Wiśniewska , Hanna Śleszyńska , Zofia Merle , satyryk Jacek Fedorowicz , reżyser i aktor Andrzej Strzelecki , kompozytor Jerzy Derfe l. Wojciecha Młynarskiego żegnają również sympatycy jego twórczości, wielu...