• Informacje na temat:

  syn tajnera

Artykuły na temat: syn tajnera
 • Syn Dominiki Tajner w szpitalu w ciężkim stanie!

  Dominika Tajner (40 l.) przeżywa niezwykle trudne chwile. Jak dowiedział się "SE", jej syn nagle zasłabł i został natychmiast przewieziony do szpitala. Na instagramowym profilu żony Michała Wiśniewskiego pojawił się wpis, w którym jej bliscy dziękują za wsparcie i zapewniają, że Maksymilian jest pod świetną opieką lekarzy, którzy walczą, by wyzdrowiał.

 • Wiśniewski walczy z chorobą i szykuje się do ślubu

  Michał Wiśniewski i jego narzeczona Dominika Tajner opowiedzieli w programie śniadaniowym o zbliżającym się ślubie na Mazurach i o chorobie czerwonowłosego piosenkarza.

 • Dominika Tajner w szczerych słowach o zdrowiu syna

  W maju 2019 roku syn Dominiki Tajner (39 l.) trafił w ciężkim stanie do szpitala. Była żona Michała Wiśniewskiego (47 l.) po roku zabrała głos w tej sprawie.

 • Michał Wiśniewski: "Dzieci nigdy dość!"

  Piosenkarz Michał Wiśniewski nie wyklucza kolejnych potomków. Artysta jest ojcem czwórki dzieci.

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner próbują ratować małżeństwo?

  Niewątpliwie to, co się wydarzyło w długi, majowy weekend, na nowo zbliżyło do siebie małżonków. Do szpitala w ciężkim stanie trafił syn Dominiki z poprzedniego związku, 13-letni Maks. Okazało się, że chłopiec ma wirusowe zapalenie mózgu. Piosenkarz jest z Maksem bardzo zżyty i mimo podjętych kroków o rozwodzie, dzielnie podtrzymywał żonę na duchu, gdy jej syn walczył o życie i zdrowie w szpitalu...

 • Marta Wiśniewska trzyma kciuki za Michała Wiśniewskiego

  Co jakiś czas media donoszą, że Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska nie mogą się porozumieć w sprawie alimentów. Mandaryna próbuje jednak zachować dystans i powściągliwość. Podkreśla, że kibicuje byłemu mężowi w jego nowym życiu i liczy, że sukcesy męża przełożą się także na jej sytuację.

 • Dominika Tajner skomentowała narodziny brata! Jest od niej młodszy o 40 lat!

  Dominika Tajner w wieku 40 lat została siostrą. Jej tacie, Apoloniuszowi Tajnerowi (65 l.) we wrześniu urodził się syn. Ta wiadomość wzbudziła niemałe emocje w mediach i w końcu głos w tej sprawie zabrała sama świeżo upieczona siostra malucha.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Dominika Tajner szczerze o miłości!

  Córka Apoloniusza Tajnera w ubiegłym roku rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim. Ich rozstanie było dla wielu sporym zaskoczeniem. Jeszcze większym chyba jednak był fakt, że oboje szybko znaleźli nowych partnerów. Dla Dominiki Tajner był to drugi rozwód. Z ojcem swojego syna rozstała się definitywnie około 10 lat temu. Pomimo tych wszystkich przejść celebrytka nie zwątpiła w miłość. "Jeśli...

 • Dominika Tajner zakochana! Wiadomo w kim!

  Wiadomość o końcu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim ( sprawdź! ) była dla Dominiki Tajner prawdziwym ciosem. Córka Apoloniusza Tajnera była bardzo zakochana w liderze zespołu Ich Troje.  Tworzyli zgrane małżeństwo prawie przez siedem lat. Niestety, nieoczekiwanie Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Ich rozstanie przebiegło w spokoju, a sama rozprawa rozwodowa trwała podobno kilkanaście minut...

Zdjęcia na temat: syn tajnera
Wideo na temat: syn tajnera
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...