• Informacje na temat:

  syn tomasz stockingera

Artykuły na temat: syn tomasz stockingera
 • Tomasz Stockinger: Najbardziej nienawidzę ścianek

  Telewidzowie od 19 lat śledzą losy Pawła Lubicza, którego Tomasz Stockinger gra w "Klanie". Nic dziwnego, że doktor stał się ich dobrym znajomym z ekranu. Jaki jednak jest człowiek kryjący się za tą postacią?

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Drozd. Pan Tomasz nie kryje wzruszenia. - Udał mi się syn! - powtarza aktor z dumą. AJ Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film(...)Tomasz Stockinger (59 l.) zawsze z dumą opowiadał o synu Robercie (26 l.). Zapewniał, że jego narodziny to najlepsze, co go w życiu spotkało. Jednak ich relacje wcale nie były łatwe. Chłopak długo...

 • Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  Jego bohater, Paweł, jest w "Klanie" głową rodziny Lubiczów. Z tego powodu Tomasz Stockinger doświadcza zabawnych sytuacji. Aktor zdradza, czym żyje oprócz grania w telenoweli. Wśród jego pasji jest sport, śpiew i... jedzenie.

 • Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Lubicza w serialu "Klan", kończy dziś 60 lat.

 • Tomasz Stockinger: Lekarz chory na miłość

  Okazuje się, że na szczęście "Klan" będzie kontynuowany. Tomasz Stockinger: - No tak. Szczególnie, że to jest dwudziesty rok emisji, a w październiku będziemy mieć kolejny duży jubileusz(...), ale na razie nie. Zobaczymy. Chciałbym robić rzeczy mniej komercyjne, bardziej na miarę moich ambicji. A co by pan powiedział na rolę dziadka? - To nie ode mnie zależy. Jak syn i synowa mnie...

 • Stockinger wyjdzie na prostą?

  Po wypadku, który spowodował, jadąc po pijanemu, Tomaszowi Stockingerowi grozi więzienie, ale także... utrata miłości życia!

 • Serialowa zbrodnia i kara

  Tomasz Stockinger, znany jako dr Lubicz z "Klanu", tym razem dopuści się ciężkiej zbrodni w finałowym odcinku "Hotelu 52".

 • "Klan": Paweł Lubicz romansuje?

  Wkrótce Paweł (Tomasz Stockinger) przyjmie w swoim gabinecie atrakcyjną pacjentkę Jadwigę (Dorota Kamińska), która okaże się jego koleżanką z czasów studenckich. Łączyła ich bliska zażyłość...

 • Czy Mucha wreszcie odpadnie?

  Finał IV edycji "jak Oni śpiewają" zbliża się wielkimi krokami. W programie zostało już tylko pięciu uczestników, a jeden z nich odpadnie już na początku dwunastego odcinka. Kto to będzie: Ania Mucha czy Tomasz Stockinger?

 • Piosenka "Feel it" będzie promować film "365 dni"

  .... "Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem" - powiedział z kolei Michele Morrone. Według informacji, do których dotarł PAP Life, "Feel it" to jedyna(...) Sieklucką. W filmie zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski oraz Otar Saralidze.

Zdjęcia na temat: syn tomasz stockingera