• Informacje na temat:

  syn tuska michał

Artykuły na temat: syn tuska michał
 • Michał Tusk ruszył z własnym biznesem. Wozi ludzi

  Michał Tusk (34 l.) znalazł pomysł na biznes. Właśnie rozwija swoją firmę, która wozi ludzi z dworca w Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku.

 • Tusk, Górski, Boruc, księżna Meghan zostali rodzicami w 2019 roku! Jakie imię dziecka?

  Córeczka Kasi Tusk i Staszka Cudnego na świat przyszła pod koniec stycznia. Oficjalne zdjęcia wnuczki Donalda Tuska mogliśmy zobaczyć dopiero kilka miesięcy...

 • Donald Tusk skomentował ciążę córki! Ale radość!

  Kasi Tusk (31 l.) coraz trudniej jest ukrywać ciążę. Na początku października media obiegły zdjęcia, na których córka Donalda Tuska (61 l.) widocznie się zaokrągliła. Teraz głos w sprawie zabrał jej słynny tato.

 • Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córkę publicznie

  Papież Franciszek przyjął w sobotę 5 października na audiencji przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Spotkanie odbyło się w papieskiej bibliotece Pałacu Apostolskiego. Na audiencję Donald Tusk przybył ze swoją rodziną: żoną Małgorzatą, córką Katarzyną i jej maleństwem, zięciem Staszkiem, synem Michałem i jego żoną oraz trzema ich synami.

 • Dumny Donald Tusk zabrał wnuczkę na spacer! Pokazał zdjęcia!

  Donald Tusk został dziadkiem, gdy na świat przyszli synowie Michała. Tym razem rodzina Tusków powiększyła się o kolejnego maluszka i choć świeżo upieczona mama - Kasia Tusk, nie potwierdziła tej informacji, to wszystko wskazuje na to, że urodziła się dziewczynka! Ta wiadomość musiała niezwykle ucieszyć dziadków, którzy liczyli na dziewczynkę. Tak też się stało i dumny dziadek właśnie pochwalił...

 • Tusk załatwił pracę synowi?

  Dzieci premiera wiedzą, jak się ustawić. Kasia zbija kokosy na intratnym blogu, a Michał właśnie dostał świetną pracę... dzięki tacie?

 • Ola Kwaśniewska broni Michała Tuska

  W najnowszym wywiadzie dla "Vivy!" Ola Kwaśniewska zwierza się Piotrowi Najsztubowi, że współczuje Michałowi Tuskowi, który ostatnio stał bohaterem ogólnokrajowej afery. Uważa bowiem, że "gdyby nie był synem premiera, nikt by nie zwrócił uwagi na istnienie osoby, która przez tydzień miała jakiś konflikt interesów, którego w dodatku nie dostrzegał pracodawca". Jest przekonana, że młodemu...

 • Rodzice dumni z Kasi Tusk

  Córka premiera Donalda Tuska studiowała w prywatnej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Będąc jeszcze studentką, pracowała w butiku. Od kilku miesięcy prowadzi blog o modzie i jest dziennikarką jednego z magazynów. "Kasia ma silny charakter, jak coś postanowi, to się tego trzyma" - mówi "Faktowi" Małgorzata Tusk. Syn premiera, Michał, jest dziennikarzem trójmiejskiej "Gazety...

 • Znane dzieci znanych rodziców. Z czego żyją?

  Popularne polskie przysłowie mówi: "jaka matka, taka córka", a "jaki ojciec, taki syn". Jeśli spojrzeć na polski show-biznes, to okaże się, że przytoczone porzekadła wcale nie kłamią!

 • Donald Tusk został dziadkiem

  Wczoraj w nocy (26 lutego) urodził się syn Michała Tuska (27 l.) i Anny Lew (26 l.). Chłopiec waży 3,3 kg. "Premier jest szczęśliwy, dla niego to bardzo ważny dzień" - tłumaczy rzecznik rządu.

Zdjęcia na temat: syn tuska michał
Wideo na temat: syn tuska michał
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...