• Informacje na temat:

  syn tygrysa

Artykuły na temat: syn tygrysa
 • Gdy Kennai była mała, jej matka została zabita przez tygrysa. Samica postanowiła opuścić swoje rodzime stado. Udało jej się przeżyć w niebezpiecznych indyjskich...

 • Angelina Jolie: Tygrys z Tajlandii

  Amerykańska gwiazda filmowa Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ), z pewnością jeszcze długo będzie mogła wspominać swoją niedawną wizytę w Tajlandii. Wróciła z niej bowiem z tygrysem. Tatuaż przedstawiający dzikiego kota zdobi teraz jej plecy. To już dwunasty tatuaż na ciele aktorki.

 • Boss, samiec alfa ze sfory cyjonów Kennai, nie żyje. Wszystko wskazuje na to, że zginął w walce z tygrysem. Stado ponownie się łączy, jednak zachodzą w nim duże zmiany. Młodzi synowie Kennai, którzy opiekowali się szczeniętami podczas rodzinnego kryzysu, zostają wyrzuceni ze stada. Samica wprowadza do watahy dwóch nowych samców - Macchę i jego brata Biddę. Kennai i Maccha rozpoczynają gody.

 • Kontrowersyjne "Istnienie" Koszałki

  Jeden z najzdolniejszych młodych polskich operatorów Marcin Koszałka ( "Pręgi" , "Kochankowie roku tygrysa" ) zdradził w rozmowie z INTERIA.PL, że jego najnowszy dokumentalny projekt "Istnienie" zostanie wyprodukowany przez polski oddział amerykańskiej stacji HBO. Stacja od stycznia ma zacząć wspierać finansowo interesujące polskie projekty dokumentalne.

 • ​Odeszła z pracy w atmosferze skandalu. Co się stało z Jolantą Mrotek?

  Przez kilka lat królowała w polskiej telewizji. Jolanta Mrotek występowała m.in. w "Samym życiu" oraz "Tygrysach Europy". W uwielbianym przez widzów "Klanie" pojawiła się nawet w dwóch rolach. Jej drugie serialowe wcielenie, niepokornej Halszki, wywołało ogromne oburzenie wśród fanów.

 • W poniedziałek, 25 marca, nad ranem czasu polskiego, zakończyła się 73. ceremonia wręczenia Oscarów dla najlepszych produkcji, aktorów i aktorek 2000 roku. Na naszych stronach relacjonowaliśmy na żywo wszystko to, co działo się w Shrine Audytorium w Los Angeles. Gospodarzem wieczoru był Steve Martin. Dwaj główni bohaterowie wieczoru - filmy "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Gladiator" - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha....

 • Maja Bohosiewicz zabrała dzieci do cyrku! Internauci oburzeni!

  Maja Bohosiewicz (27 l.) bardziej jest obecnie znana z tego, że jest matką dwójki dzieci, niż z tego, że jest aktorką. Na jej profilu w mediach społecznościowych zawrzało, gdy celebrytka pochwaliła się wizytą w cyrku, do którego zabrała swoje pociechy…

 • Kolejne gwiazdy w "Mumii 3"

  Michelle Yeoh ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) znalazła się w gronie gwiazd, które wystąpią w trzeciej części przebojowej produkcji "Mumia" . W filmie zobaczymy m.in. Jeta Li i Brendana Frasera.

 • Daria Widawska: W naszym domu nie ma konfliktów!

  ...zawód i napięcia, które mi towarzyszą. I co najważniejsze, nie ma między nami rywalizacji. Na pierwszym miejscu są dla nas nasi synowie. Mąż podobnie jak ja zajmuje się chłopcami. Pomaga mi w wielu(...), walczymy... na argumenty. Kto ma mocniejsze, ten wygrywa. Jak podsumowałaby pani życie u boku swoich mężczyzn, męża i dwóch synów? - Moi panowie mówią, że jestem księżniczką. A ja dodaję... od prania...

 • Filmowy Sputnik nad Polską

  13 wybranych rosyjskich filmów z ostatnich dwóch lat, m.in. dramaty "Żyła sobie baba", "Córka" i "Żyć" oraz wojenny "Biały tygrys", zmierzy się w konkursie na 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Impreza rozpocznie się 15 listopada w Warszawie.

Wideo na temat: syn tygrysa
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...