• Informacje na temat:

  syn w areszcie

Artykuły na temat: syn w areszcie
 • Syn Zenona Martyniuka wyjdzie z aresztu za kaucją!? Wszystko jasne!

  Daniel M. (30 l.) od kilku dni przebywa w białostockim areszcie. Jednak wpływowy Zenon Martyniuk (50 l.) nie wyobraża sobie siedzieć bezczynnie z założonymi rękami i stara się, aby jego syn opuścił areszt za wpłaceniem kaucji. Sąd zdecydował, co dalej z synem króla disco polo!

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • Daniel M. wcześniej opuścił areszt!

  Jak donosi jeden z tabloidów, syn znanego muzyka disco polo, Daniel M. dzięki kaucji mógł nieco wcześniej opuścić mury aresztu więziennego.

 • Chada "Szukajcie, a znajdziecie": Raper wyśmiewa skuteczność policji w nowym teledysku

  "Szukajcie aż znajdziecie" to najnowszy singel Chady, który jest komentarzem rapera do wydarzeń z ostatnich miesięcy, jakie mają miejsce wokół jego osoby.

 • Tak wyglądała Wielkanoc Daniela M. w areszcie!

  Syn znanego wokalisty disco polo od kilku dni przebywa w areszcie m.in. za kilkukrotne złamanie kwarantanny. Spędził tam również Święta Wielkanocne. Na jakie przysmaki mógł liczyć w celi?

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Michel Moran siedział w polskim areszcie! Za uchylanie się od płacenia alimentów na syna!

  ...​Jak donosi jeden z tabloidów, Michel Moran (51 l.) swego czasu siedział w polskim areszcie! Wszystko przez to, że nie płacił alimentów na syna. Gwiazdor TVN-u postanowił się z tego wytłumaczyć. Przekonuje, że nie miał innego wyjścia i musiał zdecydować się na tak desperacki krok.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Sławomir Wałęsa, syn Lecha Wałęsy, ma nie lada problemy!

  Sławomir Wałęsa (45 l.) wpakował się w kłopoty! Wszystko zaczęło się od oskarżenia go o kradzież świeczki zapachowej. Sąd skazał go najpierw na grzywnę, a potem na prace społeczne. Jednak syn Lecha Wałęsy kary nie odbył. Teraz grozi mu areszt!

 • Roman Polański: Reżyser to gawędziarz

  Umówiliśmy się na rozmowę. Nie o tym, co wydarzyło się prawie 40 lat temu w Los Angeles. Nie o ekstradycji, bo przecież od lat ściga go Interpol. To rozmowa o tym, co będzie. "Reżyser to gawędziarz" - mówi Roman Polański w RMF FM.

Zdjęcia na temat: syn w areszcie
Wideo na temat: syn w areszcie
 • "Pierwsza miłość": jesienią Marysia przeżyje koszmar!

  Marysia ostatecznie trafia do aresztu. Więzienne życie daje jej popalić. Za kratami zaprzyjaźnia się z Celiną, która pomaga jej zaadaptować się w więziennym środowisku. Ku nieszczęściu Marysi w areszcie przebywa również Lidia – psychopatka, która znęcała się nad swoim synem.

 • "Oko za oko": Odcinek 3. i 4.

  , że Zuza poszła na wagary i zniknęła. Stan zdrowia Marii, która nadal jest w areszcie, gwałtownie się pogarsza. Odcinek 4.: Maciej kolejny raz spotyka się z Natalią - kochanką, przez którą rozpadło się jego małżeństwo. Anna bierze udział w pogrzebie Marii, na którym zjawia się także syn zmarłej: Jan. Kilka godzin później z Wysocką kontaktuje się też "Marek" - ostatni klient Zakrzewskiej-Witt

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1567.

  jakie straty naraził ją Fit System. W areszcie Madejski zdaje swojemu ojcu kolejny raport z działań przeciwko Górce.