• Informacje na temat:

  syn zbigniewa hołdysa

Artykuły na temat: syn zbigniewa hołdysa
 • Zbigniew Hołdys: Kolejne niespodzianki

  Pojawiają się kolejne szczegóły powrotnego koncertu Zbigniewa Hołdysa, który odbędzie się 9 grudnia w klubie Stodoła w Warszawie.

 • Zbigniew Hołdys: Lufa i ogór

  McGoverna" autorstwa Zbigniewa Hołdysa. Po latach Tytus wszedł w skład jego zespołu Hołdys Kosmos jako gitarzysta, został też dyrektorem artystycznym Klubu Chwila. Posłuchaj "Kołysanki dla Tytusa": "Stalker" (2002) Najsłynniejszy i chyba najbardziej przejmujący solowy utwór Zbigniewa Hołdysa. Były lider Perfectu wykonał go na festiwalu w Opolu w 2002 roku. Zobacz ascetyczny klip "Stalker...

 • Hołdysowie: Ojciec gra, syn...

  ...20-letni syn Zbigniewa Hołdysa, Tytus, nakręcił teledysk do nowej piosenki ojca, zatytułowanej "Kuba". Utwór został nagrany wraz z zespołem T.Love 24 lutego.

 • Hołdys znów nagrywa!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać słynnego klasyka "Hey Joe" Jimi'ego Hendrixa w wykonaniu Zbigniewa Hołdysa, któremu w studiu pomógł jego syn Tytus.

 • To już dziś - Hołdys wraca po 10 latach!

  W czwartek, 9 grudnia, w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się pierwszy od 10 lat koncert Zbigniewa Hołdysa. Artysta pochwalił się, że podczas ostatnich prób przed występem powstały trzy nowe utwory.

 • Zbigniew Hołdys ma pierwszego gościa

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły powrotnego koncertu Zbigniewa Hołdysa, który odbędzie się 9 grudnia w klubie Stodoła w Warszawie.

 • Zbigniew Hołdys: Opóźniona płyta

  Kilka miesięcy temu Zbigniew Hołdys zapowiedział wydanie jeszcze w tym roku swojej solowej płyty, zatytułowanej "Dumny nikt". Okazało się, że jej premiera będzie opóźniona, ale na pewno ukaże się w tym roku. Jednym z powodów opóźnienia jest poważna kontuzja, jakiej doznał Tytus Hołdys, syn muzyka.

 • Zbigniew Hołdys wraca na scenę!

  ...zawodowych artystów, mógłbym bez specjalnego problemu rozpocząć z nimi próby, ale korci mnie żeby zobaczyć, czy są nowi ludzie. Nowi ludzie, których nie znam to jest synteza, która czasem prowadzi do(...), jednak koncerty zespołu nie podobały się ówczesnej władzy, która w końcu zaczęła zakazywać muzykom występów na scenie. W 1983 Perfect rozwiązał się. Grupa reaktywowała się w 1993 roku, już bez Hołdysa...

 • Zbigniew Hołdys: Fryderyki z wadą w kodzie genetycznym

  ...rozmawiałem z synem i jego kolegami okazało się, że piosenki T.Love, która zwyciężyła nikt prawie nie zna, a Ich Troje ludzie nucą sobie na przystankach...Ale to nie pierwszy raz. Na początku istnienia(...) Hołdys. Przypominamy, że nowa piosenka artysty - "Stalker" - bierze udział w konkursie "Premiery Opole 2002". Jest też prawdopodobne, iż jeszcze w tym roku doczekamy się premiery nowej płyty Zbigniewa...

 • Hołdys i Kazik w szkole

  ..."W latach mojej młodości było takie liceum, gdzie przyjmowano wszystkich długowłosych z Warszawy, których wywalano z innych szkół za wygląd. W szybkim czasie stało się ono siedliskiem utalentowanych muzyków, malarzy i poetów. Tu może być tak samo" - twierdzi Hołdys. Do tej szkoły uczęszcza jego 16-letni syn, Tytus, a także syn Kazika Staszewskiego, Janek. "W tym budynku młody człowiek nie ma...