• Informacje na temat:

  syn zrobił dziecko matce

Artykuły na temat: syn zrobił dziecko matce
 • ​Przystojni synowie polskich gwiazd

  .... W światłach reflektorów przez pewien czas znajdował się syn Doroty Stalińskiej. Już jako dziecko grał małe role w serialach. Karierę zrobił jednak w modelingu. O Pawle Stalińskim zrobiło się(...) tworzą z synem zgrany duet. Filip jest jedynym synem Grazyny Wolszczak. W wielkanocną sobotę, 29 marca 1986, aktorka wyszła za Marka Sikorę, aktora i reżysera. Trzy lata później na świat przyszedł Filip...

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Królowa Elżbieta spłaci długi syna! Suma jest kolosalna!

  Królowa Elżbieta II (94 l.) nie ma lekko z jednym ze swoich synów - Andrzejem (60 l.). Nie dość, że przyniósł on ogromny wstyd rodzinie królewskiej, będąc zaangażowanym w aferę seksualną, to teraz okazuje się, że matka będzie spłacać jego długi.

 • Leonard Pietraszak: Sprawa, która nie daje mu spokoju

  Jest szczęśliwym mężem i spełnionym aktorem. Jeżeli Leonard Pietraszak ("Vabank", "Kingsajz", "Listy do M.", Czarne chmury", "Czterdziestolatek") czegoś żałuje w życiu, to tylko tego, że stracił kontakt z jedynym synem.

 • Paweł Deląg: Syn idzie w jego ślady

  Przystojny, inteligentny, optymista od urodzenia. Kobiety wzdychają na jego widok. Przy swoim najnowszym filmie Paweł Deląg (49 l.) pracował z synem, którego matką jest aktorka Katarzyna Gajdarska. Para rozstała się rok po narodzinach chłopca. Jak dziś wygląda Paweł junior?

 • "Nasza klątwa": Niezwykle rzadka choroba

  W nocy z niedzieli na poniedziałek okaże się, czy polski dokument "Nasza klątwa" otrzyma statuetkę Oscara. Bohaterem obrazu jest syn reżysera, Leo Hueckel-Śliwiński, który choruje na klątwę Ondyny.

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska jest matką spełnioną, więc nie planuje kolejnego dziecka!

  Joanna Koroniewska, czyli nieodżałowana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość" i nadkomisarz Maja Olender ze "Śladu", kategorycznie zaprzecza plotkom, jakoby planowała trzecie dziecko. - Dziękuję, ja jestem już bardzo, bardzo spełniona jako matka - mówi.

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Syn Dominiki Ostałowskiej dementuje: Nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy

  ...dzieci w tym czymś szumnie zwanym showbiznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam. 10 letnie dziecko,które patrzy na to jak strasznie ludzie, którym nic nie zrobił go nienawidzą,wcale(...) jednak oświadczenie, w którym zaprzecza, jakoby musiał pomagać finansowo matce czy dorzucać się do rachunków. "Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej...

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

Zdjęcia na temat: syn zrobił dziecko matce
Wideo na temat: syn zrobił dziecko matce
 • Rozenek wprawiła matki w szkole jej synka w osłupienie!

  uczęszczają jej synowie. "Pamiętam taką sytuację, kiedy "perfekcyjna" była w rozkwicie i musiałam wszystkim tłumaczyć, że ja lubię sprzątać, ale to nie jest jedyna pasja mojego życia. Jestem pewnego dnia u moich synów w szkole rano. To był akurat dzień, w którym Tadeusz wyjeżdżał na wycieczkę szkolną i traf chciał, że poprzedniego dnia był silny wiatr i całe podwórko było zasłane kubeczkami jednorazowymi

 • "Barwy szczęścia": Bożena aresztowana?!

  pracę w jego własnym radiu. Amelia szuka w Internecie informacji o swoim synu, jest pod wrażeniem kariery, jaką zrobił. Boi się, że więcej nie zobaczy Bruna. Tomasz próbuje oderwać ukochaną od złych

Dyskusje na temat: syn zrobił dziecko matce
 • Re: Mommie Deadest

  Bardzo mnie zasmucił ten odcinek i to co ta kobieta robiła własnym dzieciom nic dziwnego że zachowały się potem tak jak się zachowały i że zrobiły to czego żadne Kochające dziecko nie zrobiło by kochającej matce. Mam wiele zastrzeżeń co do Ojca przecież wątpię że nie wiedział co się dzieje w domu nawet jeżeli był często w Delegacjach nawet jeżeli dzieci mu tego nie mówiły bezpośrednio chociażby