• Informacje na temat:

  synek alicji bachledy

Artykuły na temat: synek alicji bachledy
 • Alicja Bachleda-Curuś drży o synka! Nie wie, co dalej robić!

  ...dnia. Alicji Bachledzie-Curuś (36 l., sprawdź! ) również.  Aktorka udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym m.in. opowiedziała o rodzicielstwie i swoich dylematach. Przyznała, że stara się(...) w familii Alicji.  "Mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Jest obecny w życiu Henia - jak nie fizycznie, to wirtualnie" - zachwala byłego partnera aktorka.  Colin Farrell prócz Henry’ego...

 • Alicja Bachleda-Curuś chce zagrać w polskim filmie

  Alicja Bachleda-Curuś była wirtualnym gościem programu "Pytanie na śniadanie". Aktorka połączyła się ze studiem ze swojego domu w Los Angeles. Gwiazda wyznała, gdzie spędzi tegoroczne święta wielkanocne oraz jak je zazwyczaj obchodzi.

 • Tak Alicja Bachleda-Curuś dba o wychowanie syna

  Mimo że Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) na co dzień mieszka za granicą, ważne są dla niej polskie tradycje oraz polska historia. Chce, aby jej synek był dumny ze swoich korzeni. Wychowuje go w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

 • Bachleda: Kryzys w związku?

  Rok temu sensacją były narodziny syna tej pary. Dziś słyszy się o kryzysie w związku Alicji Bachledy- Curuś i Colina Farrella. Czy uczucie przetrwa?

 • Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się zdjęciem z synem

  Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że największą miłością Alicji Bachledy-Curuś jest... jej syn! Aktorka dała temu właśnie wyraz, publikując zdjęcie z Heniem. Napisała, że jest on "jej oczkiem w głowie".

 • Już nie płacze po Farrellu

  W życiu Alicji Bachledy-Curuś sporo się dzieje - i to nie tylko w zawodowym.

 • Niewykuczone, że relacja Alicji Bachledy-Curuś (33 l.) i Marcina Gortata (33 l.) w najbliższym czasie przerodzi się w coś poważniejszego! Z takiego obrotu spraw chyba najbardziej cieszyłby się synek aktorki, który uwielbia koszykarza!

 • Farrell zdradza Bachledę-Curuś?

  - Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... - mówi 34-letni Colin Farrell. Kim tak zachwyca się irlandzki przystojniak? Niestety, nie Alicją Bachledą-Curuś, matką jego rocznego synka, Henry'ego Tadeusza.

 • Alicja Bachleda-Curuś szykuje się do ślubu?! Pokazała pierścionek!

  ...laty była też bardzo zaangażowana w związek z hollywoodzkim gwiazdorem Colinem Farrellem (43 l.), z którym ma ukochanego syna, Henry’ego Tadeusza (10 l.).  Związek rozpadł się, gdy synek miał rok, ale...

 • Jest szansa dla Bachledy i Farrela?

  Święta Bożego Narodzenia, to zarówno dla Alicji Bachledy-Curuś, wychowywanej w katolickiej rodzinie, jak i urodzonego w Irlandii Colina Farrella, którego rodzice również są katolikami, ważny czas. Czy właśnie wtedy aktor mógłby nie odwiedzić swojego młodszego syna i jego matki?

Zdjęcia na temat: synek alicji bachledy
Wideo na temat: synek alicji bachledy