• Informacje na temat:

  synek glinki

Artykuły na temat: synek glinki
 • Katarzyna Glinka: Wielkanoc w gronie najbliższych

  Katarzyna Glinka bardzo chciałaby, aby jej synek Filip wspominał kiedyś święta tak ciepło, jak ona wspomina Wielkanoce, które jako dziecko spędzała w towarzystwie ukochanej babci.

 • Katarzyna Glinka: Cały jej świat legł w gruzach

  Małżeństwo Katarzyny Glinki i biznesmena Przemysława Gołdona sprawiało wrażenie idealnego. Od dziesięciu lat para konsekwentnie unikała jakichkolwiek skandali i dwuznacznych sytuacji. Aktorka niechętnie wprawdzie rozmawiała o rodzinie, ale patrząc na jej rozpromienioną twarz, łatwo było się domyślić, że mąż i dwuletni synek Filip dają jej szczęście. Jednak cztery miesiące temu ukochany...

 • Katarzyna Glinka: Będzie pikantnie!

  Wkrótce zobaczymy ją w serialu "Przyjaciółki", gdzie zagra niezależną kobietę sukcesu. Jej bohaterka zagości na planie polsatowskiej produkcji na dłużej, a to oznacza, że Katarzyna Glinka pojawi się też w kolejnej serii.

 • Koniec małżeństwa Glinki?

  Odtwórczyni jednej z głównych ról w "Barwach szczęścia" stanęła przed ważnym życiowym problemem. Mąż ją porzucił i zostawił bez pomocy w trudnej sytuacji.

 • Glinka wróciła do pracy

  Katarzyna Glinka, szczęśliwa mama Filipa, wróciła do pracy. Miesiąc po urodzeniu synka śliczna aktorka pojawiła się na planie "Barw szczęścia".

 • Glinka świętuje 35. urodziny

  Katarzyna Glinka kończy w czwartek, 19 kwietnia, 35 lat. Dla aktorki będą to pierwsze urodziny, które spędzi ze swoim synkiem Filipem.

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka przyznaje, że sport jest bardzo ważną częścią jej życia. Aktorka biega, pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach - niezależnie od pory roku lubi być aktywna i nie boi się wysiłku. Z każdym kolejny treningiem wzrasta też jej satysfakcja z osiągniętego wyniku. Gwiazda "Barw szczęścia" podkreśla, że regularne ćwiczenia pozwalają jej odpocząć, zresetować umysł i pozbyć się negatywnej energii. Poza tym sport doskonale kształtuje siłę charakteru, a także pomaga w lepszej organizacji...

 • Glinka rywalizuje z Muchą

  Jest delikatna, ale jak trzeba... potrafi tupnąć nogą i zawalczyć o swoje. Już wie, że nie da się inaczej.

 • Katarzyna Glinka lubi być w ruchu

  ...potrafię. Niewątpliwie "Barwy szczęścia" cieszą się dużą oglądalnością, widzowie kibicują bohaterom, a ja odczuwam niesłabnącą sympatię. Niedawno pani synek został przedszkolakiem. Łatwo pani przyszło(...) odpoczywam wśród zieleni, gdzie mogę chodzić boso po trawie i czuć zapach łąki. Moją pasję podziela synek, który namiętnie szuka czterolistnej koniczyny (śmiech). Nie lubię dużych kurortów ani SPA...

Zdjęcia na temat: synek glinki