• Informacje na temat:

  synek patrycji markowskiej

Artykuły na temat: synek patrycji markowskiej
 • Wielka radość w domu Patrycji Markowskiej!

  O kryzysie w trwającym ponad dziesięć lat związku wokalistki Patrycji Markowskiej z aktorem Jackiem Kopczyńskim mówiło się od dawna. Zresztą piosenkarka sama dolewała oliwy do ognia, nie kryjąc się(...) potomek. Czy Markowska się na to zdecyduje? Ich synek Filip z pewnością ucieszyłby się z rodzeństwa!  

 • Łzy Patrycji Markowskiej

  Patrycja Markowska zwalnia tempo jeśli chodzi o muzyczną karierę. Choć występ w Sopocie mocno ją poruszył, to jednak priorytetem jest dla niej ośmiomiesięczny synek.

 • Patrycja Markowska: Jej synek olał szkołę muzyczną!

  Choć prawie siedmioletni Filip, syn Patrycji Markowskiej i wnuk wokalisty zespołu Perfect Grzegorza Markowskiego (61), dorasta w otoczeniu artystów, sam nie interesuje się zbytnio muzyką. Patrycja martwi się tym, że być może syn nie pójdzie w ślady jej oraz sławnego dziadka. W końcu ona od najmłodszych lat muzykowała wraz z ojcem, z którym zawsze miała świetne relacje. Wielokrotnie...

 • Po czterech dniach od urodzenia synka Filipa Patrycja Markowska (29 l.) opuściła Szpital Bielański.

 • Znamy szczegóły ślubu Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego!

  Kolejny kryzys w związku Patrycji Markowskiej (36 l.) i Jacka Kopczyńskiego (44 l.) zakończył się dość szybko. Teraz para planuje ślub i po raz pierwszy zdradza szczegóły!

 • Patrycja będzie miała synka

  Wokalista grupy Perfect Grzegorz Markowski wkrótce zostanie dziadkiem i teściem.

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rzeczywiście przechodzą poważny kryzys w związku?

  W związku Patrycji Markowskiej (35 l.) i Jacka Kopczyńskiego (44 l.) po raz kolejny nastały ciche dni. Czy uda się ocalić tę miłość?

 • Markowska ochrzciła

  W pierwszy dzień świąt wielkanocnych Patrycja Markowska (29 l.) i jej partner Jacek Kopczyński (37 l.) ochrzcili swojego pierworodnego synka Filipka (2 mies.). Na tę okazję specjalnie zamknięto kościół.

 • Patrycja Markowska odwleka ślub!

  .... Kopczyński i Markowska są razem ponad 10 lat. Mają 8-letniego synka Filipa. To właśnie z miłości do Patrycji jej ukochany rozstał się z pierwszą żoną. Z początku jednak środowisko aktorskie nie dawało wielkich szans związkowi wokalistki i gwiazdora. Teraz już nikt z bliskich nie wątpi w ich uczucia. A Grzegorz Markowski (62 l.), ojciec Patrycji, z którym przyszły zięć ma doskonały kontakt...

 • 9 stycznia Patrycja Markowska (29 l.) urodziła synka Filipa. Razem z ojcem dziecka, aktorem Jackiem Kopczyńskim (37 l.), aktywnie spędzają czas na pierwszych spacerach.

Zdjęcia na temat: synek patrycji markowskiej
Wideo na temat: synek patrycji markowskiej
 • Patrycja Markowska o macierzyństwie

  Patrycja Markowska udała się ostatnio do "Pytania na śniadanie", aby wypromować swój nowy teledysk. Ulę Chincz temat muzyczny jednak dość szybko znudził i zaczęła wypytywać o jej synka i macierzyństwo! Córka lidera Perfectu, jak każda mama, rozpływała się nad swoją pociechą. (TVP/x-news)

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...