• Informacje na temat:

  synowie bin ladena

Artykuły na temat: synowie bin ladena
 • ...krytykowany. Muzyk jednak nie traci tupetu i z rozbrajającą szczerością porównał się do... Osamy Bin Ladena.  "Nagle stałem się Osamą Bin Ladenem Ameryki. Osama Bin Laden to jedyna osoba na świecie, która...

 • Chada "Szukajcie, a znajdziecie": Raper wyśmiewa skuteczność policji w nowym teledysku

  "Szukajcie aż znajdziecie" to najnowszy singel Chady, który jest komentarzem rapera do wydarzeń z ostatnich miesięcy, jakie mają miejsce wokół jego osoby.

 • Pięć nowych seriali!

  ...najsłynniejszego przed Bin Ladenem terrorysty świata - Ilicza Ramíreza Sáncheza. Wenezuelczykowi przypisuje się zabicie ponad 80 osób. Był m.in. dowódcą komanda, które dokonało porwania delegatów krajów OPEC...

 • Na co iść do kina w 2013 roku?

  Nowy Spielberg i nowy Tarantino. Film o schwytaniu Osamy Bin Ladena, biografie prezydenta Lincolna i reżysera Hitchcocka. Do tego produkcja o cygańskiej poetce, polskim nobliście i komedia od Machulskiego. Sprawdźcie, jakie filmy pojawią się w kinach w 2013 roku.

 • Film o Al-Kaidzie

  Keir Pearson, nominowany do Oscara za scenariusz filmu "Hotel Rwanda" , pracuje nad obrazem tematycznie związanym z Al-Kaidą. Tekst powstaje w oparciu o prawdziwą historię.

 • Zrezygnował z kontrowersyjnego spektaklu

  Francuski komik Dieudonne M'bala M'bala ogłosił, że nie będzie już występował z kontrowersyjnym spektaklem "Le Mur", zawierającym rasistowskie i antysemickie treści. Wcześniej w kolejnych miastach - Orleanie i Paryżu - zakazano jego występów.

 • Serialowa wiosna

  Wiosną na antenie Canal+ pojawi się pięć nowych seriali: "Kamuflaż", finałowa seria "Przez 24 godziny", nagrodzony m.in. Złotym Globem w 2011 roku miniserial "Carlos", 5. sezon "Rockefeller Plaza 30" oraz 2. sezon anime "Sengoku Basara".

 • Michael Moore o Blairze?

  Kontrowersyjny amerykański reżyser Michael Moore, którego krytyczny wobec polityki George'a Busha film "Fahrenheit 9.11" święci triumfy w amerykańskich kinach, mimo wcześniejszych zapowiedzi nie wyklucza, że zrealizuje dokument o brytyjskim premierze Tonym Blairze. W środowym (7 lipca) wywiadzie dla stacji BBC Radio 4 Today, powiedział, że jednak chciałby zrobić film o największym sojuszniku George'a Busha.

 • Oscarowy pojedynek

  Oscarowi faworyci "Wróg numer jeden" i "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz melodramaty "Nieulotne" i "Rust and Bone" to najciekawsze filmy, jakie w piątek pojawią się na ekranach polskich kin.

 • Francuski komik prowokuje

  Sprawa francuskiego komika M'bali M'bali Dieudonne'a znanego z antysemickich i rasistowskich wystąpień i cieszącego się popularnością wśród młodych francuskich muzułmanów, przykuła uwagę wszystkich mediów. W czwartek Rada Stanu Francji zakazała jego występów.