• Informacje na temat:

  synowie davida beckhama

Artykuły na temat: synowie davida beckhama
 • Victoria Beckham i David Beckham świętują rocznicę ślubu. 19 lat minęło

  .... Tą samą fotografię opublikował też David, nazywając Victorię "najwspanialszą żoną i matką". Para ma czwórkę dzieci: synów Blooklyna (19 l.), Romeo Jamesa (15 l.) i Cruza Davida (13 l.) oraz córkę...

 • Victoria Beckham nie może spać

  Sen z powiek Victorii Beckham spędza możliwość transferu jej męża Davida Beckhama z Los Angeles Galaxy do AC Milan.

 • Beckhamowie: Trzeci syn

  Victoria i jej mąż David Beckham już wiedzą jakiej płci będzie ich trzecie dziecko. W marcu 2005 roku na świat przyjdzie kolejny chłopiec w sławnej rodzinie Beckhamów.

 • Beckhamowie: Narodziny syna

  30-letnia Victoria Adams, była wokalistyka grupy Spice Girls, oraz jej mąż, znany angielski piłkarz David Beckham, po raz trzeci zostali rodzicami. W niedzielę, 20 lutego, w jednej z prywatnych klinik w Madrycie, stolicy Hiszpanii, na świat przyszedł chłopczyk, który otrzymał imię Cruz, co po hiszpańsku oznacza "krzyż".

 • David Beckham w filmie "Król Artur: Legenda miecza"

  ...czym ogłosił się królem. W roli Króla Artura wystąpił znany z serialu "Synowie anarchii", Charlie Hunnam. Partnerują mu Àstrid Bergès-Frisbey jako Ginerwa, Jude Law, Djimon Honsou oraz Kate McGarth. Film Guya Ritchiego trafi na ekrany kin 16 czerwca 2017. To nie pierwszy aktorski epizod w karierze Beckhama. Piłkarz zaliczył już ekranowy występ w telewizyjnym obrazie...

 • Beckhamowie: Lewe stopy Davida

  Victoria Beckham wyjawiła, że jej mąż David, piłkarz Realu Madryt, nie potrafi tańczyć. "Ma dwie lewe stopy" - oznajmiła. Była wokalistka Spice Girls oświadczyła też, że chciałaby mieć piątkę dzieci. "Jestem jak królik" - dodała "Posh Spice", która obecnie jest w ciąży z trzecim dzieckiem.

 • Beckhamowie mają dość

  ...bulwarowych tytułów. Mówi się również, że Beckhamowie po prostu stęsknili się za swoimi rodzinami. W Stanach towarzyszą im trzej synowie i nikt więcej.

 • Beckhamowie bez niani

  Po telefonicznej kłótni z Victorią Beckham, zajmująca się potomstwem słynnego małżeństwa Abigail Gibson zrezygnowała z pracy. Piosenkarka była wściekła na nianię, która spotkała się z domniemaną kochanką Davida Beckhama.

 • Czekoladowe święta Beckhamów

  Nietypowy prezent pod choinkę sprawił swojej żonie David Beckham (29 l.), kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii i gwiazda Realu Madryt. Victoria Beckham, 31-letnia była wokalistka Spice Girls otrzyma ... czekoladową fontannę.

 • Beckhamowie: Nieprzyjemne spotkanie

  Rebecca Loos, była asystentka i kochanka Davida Beckhama, opowiedziała o jej przypadkowym spotkaniu ze sławnym małżeństwem. Doszło do niego w Madrycie.

Zdjęcia na temat: synowie davida beckhama