• Informacje na temat:

  synowie gawlińskiego

Artykuły na temat: synowie gawlińskiego
 • Robert Gawliński: Synowie sprawili, że zwolnił tempo

  Choć synowie lidera Wilków są już dorośli, ani myślą opuszczać rodzinne gniazdo. Duża w tym zasługa ich ojca. Czym sobie zaskarbił ich sympatię?

 • Wilki: Robert Gawliński znów zagra z synem

  Podczas sylwestrowego koncertu na Rynku w Krakowie gościnnie z Wilkami na gitarze zagra Beniamin Gawliński, 22-letni syn Roberta Gawlińskiego.

 • Robert Gawliński: Żona gotuje mi rosołki

  ...im nie zimno. Odpowiadają, że nie mają forsy, żeby kupić nowe...   Synowie nie zarabiają, grając w zespole?    - Młody człowiek, jak zarobi jakieś pieniądze, to je zaraz wyda, bo ma milion potrzeb(...). Wypiliśmy szampana, zjedliśmy sałatkę z krabów, którą uwielbiamy. Przy zaręczynach ją jedliśmy i stało się to naszą tradycją, że przy kolejnych rocznicach pojawia się na stole. Wpadli do nas synowie...

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • Robert Gawliński: Tworzymy typowo włoską rodzinę

  .... Synowie opuścili już rodzinne gniazdo? - Wciąż mieszkają z nami. Tworzymy typowo włoską rodzinę i jesteśmy z tego zadowoleni. Obaj mają dziewczyny. Dom jest spory, więc gdyby chcieli, to mogą nawet ze...

 • Robert Gawliński zagrał z synami

  W niedzielę (9 lutego) w Grodzisku Mazowieckim podczas koncertu "Vłodi Tafel - nie jesteś sam" doszło do niecodziennego wydarzenia.

 • Robert Gawliński jest gotowy na wnuki! Teraz liczy się tylko rodzina!

  ...włoski dom. Monika jest szczęśliwa, więc czego chcieć więcej? Czy nie obawia się pan, że synowie nie poradzą sobie bez was w życiu? Trudno wyrokować. Odpowiem przewrotnie - facet to facet(...) synowie skończyli już studia? Co chcieliby robić w życiu?   Emmanuel obronił pracę magisterską na AWF-ie, Beniamin zaś zrezygnował z grafiki komputerowej i po trzech latach odpuścił. Powiedział, że go...

 • Wilki: Domek w Grecji?

  Robert i Monika Gawlińscy, lider i menedżerka grupy Wilki, przymierzają się do kupna domku w Grecji. Niedawno powrócili z miesięcznych wakacji spędzonych w tamtym kraju razem ze swoimi dziećmi Emanuelem i Beniaminem. "Na Peloponezie znaleźliśmy chyba swoje miejsce" - mówi Monika Gawlińska.

 • Monika i Robert Gawlińscy: Zrozumieli, że to był znak od Boga

  Na początku się szarpali, ale dzisiaj ich uczucie jest silniejsze i głębsze niż kiedykolwiek.

 • "Rock'n'roll zawsze karmił się skandalami i wybrykami"

  To już 20 lat... W maju 1992 roku ukazał się debiutancki album zespołu Wilki, który za sprawą takich przebojów, jak "Son Of The Blue Sky" czy "Eli lama sabachtani" szybko wywindował zespół Roberta Gawlińskiego na szczyty popularności. Polskę owładnęła prawdziwa "wilkomania", leżaki na straganach uginały się pod pirackimi kopiami płyty "Wilki", a lider zespołu szybko zaznał, co oznacza życie

Zdjęcia na temat: synowie gawlińskiego
Wideo na temat: synowie gawlińskiego
 • Oto syn Roberta Gawlińskiego

  Na jednej z imprez muzyk Robert Gawliński pojawił się z żoną Moniką i synem Beniaminem - jednym z bliźniaków. Chłopak prócz tego, że studiuje informatykę, gra również w zespole. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Gawliński: Czym mężczyźni chwalą się przed kolegami?

  Czym i kim zazwyczaj mężczyźni chwalą się przed kolegami. Zdaniem Roberta Gawlińskiego, jego żony i syna "ilością lasek"... (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.