• Informacje na temat:

  synowie gawlińskiego

Artykuły na temat: synowie gawlińskiego
 • Robert Gawliński (Wilki): Jest w tym jakaś magia

  W połowie stycznia grupa Wilki ruszyła w "Niebieską trasę", w ramach której zespół Roberta Gawlińskiego zabiera fanów w podróż w czasie do roku 1992, grając w całości debiutancką płytę "Wilki". O chlubnej przeszłości, współpracy z synami i nadchodzącej przyszłości wokalista opowiedział w wywiadzie dla Interii.

 • Robert Gawliński już tak nie wygląda. Zaskakująca metamorfoza lidera grupy Wilki

  ...14 marca w Kielcach grupa Wilki zakończy "Niebieską trasę", w ramach której zespół Roberta Gawlińskiego zabiera fanów w podróż w czasie do roku 1992, grając w całości debiutancką płytę "Wilki". Tymczasem wokalista zaprezentował swój nowy wizerunek, ścinając swoje długie włosy i zmieniając ich kolor.

 • Deraptors: Dumny tata Robert Gawliński poleca

  ..."Frozen Light" to debiutancki singel rockowej grupy Deraptors, w skład której wchodzą m.in. synowie Roberta Gawlińskiego z Wilków.

 • Deraptors i "Urban Solitude": Tata Robert Gawliński poleca

  Poniżej możecie zobaczyć pierwszy teledysk rockowej grupy Deraptors, w skład której wchodzą m.in. synowie Roberta Gawlińskiego z Wilków.

 • Robert Gawliński zagrał z synami

  Po raz pierwszy na jednej scenie wystąpili Robert Gawliński oraz jego synowie: 21-letni bliźniacy Beniamin (gitara) i Emanuel (bas). "Wczoraj pierwszy raz zagrałem z synami na scenie. Wielka radość(...) Gawlińskiego na stronach INTERIA.PL!

 • Wilki: Robert Gawliński z synami w zespole. Emanuel Gawliński nowym basistą

  To już oficjalne - drugi z synów Roberta Gawlińskiego, Emanuel Gawliński został nowym basistą grupy Wilki.

 • ​Tabaka Gawliński: Zobacz teledysk "Głowy z tiulu"

  ...z dwóch synów Roberta Gawlińskiego , lidera Wilków . Od 2014 r. występuje w zespole swojego ojca, odpowiadając za gitary, klawisze i chórki. Beniamin razem ze swojej bratem bliźniakiem Emanuelem (od 2019

 • Robert Gawliński (Wilki): Wydaje mi się, że gramy dobrze

  ..., katapultując ekipę Roberta Gawlińskiego do ekstraklasy polskiego rocka. W nagraniach u boku Gawlińskiego pojawili się m.in. obecni gitarzyści Wilków Mikis Cupas i  Maciek Gładysz , a także m.in(...) specjalnego traktowania - tłumaczy w rozmowie z Interią Robert Gawliński. Lider Wilków zdradził, że stałymi uczestnikami Przystanku Woodstock są jego synowie: 24-letni bliźniacy Beniamin i Emmanuel. - Zawsze mi...

 • Wilki: Robert Gawliński "na krawędzi życia"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Na krawędzi życia", który promuje składankowy album grupy Wilki - "26/26".

 • Wilki: Robert Gawliński znów zagra z synem

  Podczas sylwestrowego koncertu na Rynku w Krakowie gościnnie z Wilkami na gitarze zagra Beniamin Gawliński, 22-letni syn Roberta Gawlińskiego.

Zdjęcia na temat: synowie gawlińskiego
Wideo na temat: synowie gawlińskiego
 • Oto syn Roberta Gawlińskiego

  Na jednej z imprez muzyk Robert Gawliński pojawił się z żoną Moniką i synem Beniaminem - jednym z bliźniaków. Chłopak prócz tego, że studiuje informatykę, gra również w zespole. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gawliński: Czym mężczyźni chwalą się przed kolegami?

  Czym i kim zazwyczaj mężczyźni chwalą się przed kolegami. Zdaniem Roberta Gawlińskiego, jego żony i syna "ilością lasek"... (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)