• Informacje na temat:

  synowie harrisona forda

Artykuły na temat: synowie harrisona forda
 • Harrison Ford: Łowca, Indiana, Han

  ...facet. Hamill przypominał bardziej Skrzetuskiego, poczciwego, ale nudnego gościa... "Gwiezdne wojny" odniosły ogromny sukces na całym świecie, a rola Hana Solo uczyniła z Forda supergwiazdę(...). Znacząca była też rola w "Świadku" Petera Weira, za którą aktor otrzymał nominację do Oscara. W ostatnich latach gwiazda Forda nieco przygasła. Być może dlatego znowu pokazał się na planie kolejnej...

 • Budowniczy Harrison Ford

  .... "Ford zwrócił się do Viacom o dodatkowe informacje na temat projektu. Ludzie z tej firmy uważają, że w tej sprawie zda się na opinię Callisty. Udział Forda w serialu byłby wspaniałą sprawą" - stwierdził...

 • Harrison Ford kontra Al Capone

  Harrison Ford wcieli się w postać Wyatta Earpa w adaptacji wydanej w 2007 roku powieści "Black Hats" Maxa Allana Collinsa, autora komiksu "Droga do zatracenia".

 • Harrison Ford walczy w Iraku

  Harrison Ford ( "K-19" , "Wydział Zabójstw, Hollywood" ) zagra jedną z głównych ról w pierwszym fabularnym filmie, który opowie o trwającej w Iraku wojnie. Współpracująca ze studiem Universal firma Double Feature należąca do Michaela Shamberga i Stacey'a Shera zakupiła prawa do ekranizacji powieści "No True Glory: The Battle for Fallujah". Książka ukaże się na amerykańskim rynku w maju 2005 roku.

 • Ford chce śmierci Indiany Jonesa

  Według niepotwierdzonych prasowych informacji Harrison Ford chce, by Indiana Jones zginął w piątej odsłonie przygód słynnego archeologa.

 • Zagra syna Indiany Jonesa

  Shia LaBeouf prowadzi w tej chwili finalne rozmowy na temat swojego udziału w filmie "Indiana Jones 4". Młody aktor miałby wcielić się w rolę syna tytułowego bohatera, granego przez Harrisona Forda.

 • Nie będzie synem Indiany?

  LaBeouf twierdzi również, że o wiele lepszym kandydatem do roli dziecka Harrisona Forda byłaby... Natalie Portman. Aktor przyznaje, iż był bardzo zdziwiony kiedy to na wielu internetowych portalach pojawiła się informacja o jego udziale w produkcji. "To fajna plotka ... jednak żadnej umowy nie podpisałem. Kiedy jesteś aktorem, często słyszysz takie rzeczy". "Zanim mówili o mnie, pisali również...

 • Kolejna wyprawa Indiany Jonesa

  Harrison Ford przygotowuje się do udziału w piątej części kultowej już serii o przygodach Indiany Jonesa.

 • Sean Connery zagra w "Indianie Jonesie 4"!

  Steven Spielberg ( "Raport mniejszości" ) potwierdził, że w czwartej części przygód Indiany Jonesa pojawi się Sean Connery. Do tej pory jedynie spekulowano, czy na planie filmu "Indiana Jones 4" - jako ojciec i syn - po raz kolejny spotkają się hollywoodzcy gwiazdorzy: Harrison Ford i Sean Connery.

 • "Indiana Jones" znowu na ekranie?

  Producent i scenarzysta George Lucas zapowiedział, że myśli o nakręceniu kolejnej części przygód Indiany Jonesa. Dzieło miałoby powstać z udziałem Harrisona Forda oraz Shii LaBeoufa, który w filmie "Indiana Jones: Królestwo Kryształowej Czaszki" zagrał syna Indiany.