• Informacje na temat:

  synowie lindy policjantami

Artykuły na temat: synowie lindy policjantami
 • Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Kreowany przez Bogusława Lindę "Franz" Maurer ma konkurencję. Jest nią postać policjanta grana przez Marcina Dorocińskiego. Niepokornego twardziela, który ma własny kodeks moralny. Film "Psy 3. W imię zasad" trafi na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia.

 • Same gwiazdy w nowej komedii

  Andrzej Grabowski, Marian Opania, Edward Linde-Lubaszenko i Anna Cieślak wystąpili w komedii "Piksele", która trafi do naszych kin w maju. Film, według własnego scenariusza, wyreżyserował Jacek Lusiński.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • Na co do kina? (w oczekiwaniu na Oscary)

  Aż 9 filmów trafia na ekrany polskich kin w piątek, 22 stycznia. Wśród nich: dokumentalny film o Janis Joplin, wstrząsający węgierski "Syn Szawła", "Pitbull. Nowy początek" Patryka Vegi, mający szansę na aktorskie Oscary "Dziewczyna z portretu" czy komedia "Co ty wiesz o swoim dziadku?" z Robertem De Niro i Zakiem Efronem.

 • Michał Koterski: Aniołem nigdy nie byłem

  ...wybitnymi aktorami, myślałem, że będę mógł przebierać w propozycjach i "wyżyję" się aktorsko. Motywowało mnie szczególnie to, że za rolę Adasia Miauczyńskiego odebrałem z rąk samego Bogusława Lindy...

 • "Psy 3. W imię zasad": Rekordowe otwarcie 2020

  W trzy dni od premiery "Psów 3" nowy film Władysława Pasikowskiego obejrzało prawie 400 tysięcy widzów. To najlepszy weekend otwarcia 2020 roku w polskich kinach.

 • "Psy 3" obejrzało już ponad milion widzów

  Trzecią część "Psów" obejrzało w kinach już ponad milion widzów - poinformował dystrybutor obrazu - Kino Świat. ​

 • "Psy 3. W imię zasad": Niepotrzebny powrót

  Powrót legendy? A może odgrzewany kotlet? Premierze "Psów 3" towarzyszyło wiele obaw i oczekiwań. Jedne i drugie szły w skrajności, a tymczasem wyszło coś pomiędzy. Nie jest tak źle, jak wieścili niektórzy. Z drugiej strony, trzecia część historii Franza Maurera nie powtarza sukcesu kultowego filmu z 1992 roku.

 • Omijany szerokim łukiem

  Wyrazistych bohaterów Przemysław Bluszcz gra tak przekonująco, że nieraz wysłuchiwał pretensji pod ich adresem. To go jednak nie martwi, bo dowodzi, jak rola zapadła w pamięć widzów.

 • Najsilniejsze filmowe bohaterki

  Z okazji polskiej premiery filmu "Atomic Blonde", przypominamy inne silne postaci kobiece, które pojawiły się w kinie gatunkowym na przestrzeni lat.