• Informacje na temat:

  synowie lindy w policji

Artykuły na temat: synowie lindy w policji
 • Synowie Lindy są policjantami

  ...kryminalnymi, muszą ukrywać swe twarze" - wyznał. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", Mikołaj pracował kiedyś w pionie kryminalnym Komendy Stołecznej, obecnie zajmuje się współpracą polskiej policji z europejskimi jednostkami. Drugi bliźniak - Michał - zdecydował się na mundur dużo później niż brat i pracuje w Komendzie Głównej Policji. Stara się także o pracę w Biurze Kryminalnym. Dlaczego...

 • Kolejny hit serialowy w Polsce?

  Porwanie, uprowadzenie, kidnaping. To słowa które zawsze budzą wiele emocji. Szczególnie jeśli chodzi o porywanie nieletnich. Temat ten podjęli twórcy serial u "Kidnapped", który w Polsce znany będzie jako "Uprowadzeni", a emitowany będzie na kanale AXN.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...przeciwko mężowi Lindy. Gdy Adam chce wziąć odpowiedzialność za jej dziecko, zdobywa się na odwagę, by wyjawić mu prawdę. Niebawem zgłasza się świadek, który zamierza zapewnić oskarżonemu alibi. Kompania X2

 • "Porwany" - serial pełen emocji

  Czy najlepsi agenci odbiją porwanego nastolatka? Co kieruje przestępcami? Jakie sekrety ukrywa rodzina milionerów? Wszystko to w pełnym zagadek serialu sensacyjnym "Porwany".

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ..." (wszystkie sezony), "Jak poznałem waszą matkę" (wszystkie sezony), "Synowie Anarchii" (wszystkie sezony), "Homeland" (sezony 1-6) . Czarna lista Po zabiciu w afekcie prokuratora generalnego USA(...) inspektora policji i prokuratora. Premiera: 14 czerwca . Dark, Profesor Iglesias 21 czerwca użytkownicy Netflixa będą mogli zobaczyć drugi sezon "Dark". Co wydarzy się w najnowszej odsłonie? Jonas...

 • Mija 40 lat od śmierci Bruce'a Lee

  W sobotę, 20 lipca mija 40 lat od śmierci Bruce'a Lee. "Ludzie wciąż wspominają Bruce'a i żałują, że nie miał szansy nakręcić więcej filmów" - mówi Mateusz Rakowski ze szkoły Jeet Kune Do Warszawa.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #72

  Jakie seriale fabularne będziemy mogli zobaczyć na Netflixie w 2020 roku?

 • Aktor powinien zaskakiwać

  Ma propozycje zawodowe z Rosji, ale ze względu na żonę i dziecko coraz więcej pracuje w Polsce. Skończył zdjęcia do filmów "Sęp" i "Tajemnica Westerplatte". Teraz dołączył do obsady "Na dobre i na złe". Nam zdradza, co go skłoniło do przyjęcia roli w serialu i jak prowadzić teatr.

 • Szalona Nancy powraca

  "Trawka" powraca wraz z szóstym i prawdopodobnie ostatnim sezonem. Ponownie zobaczymy, jak Nancy w nieco nietypowy sposób radzi sobie z problemami życia codziennego - zarabianiem pieniędzy i wychowywaniem dzieci.

 • Po raz pierwszy! Po raz ostatni?

  "Jaskółka" - pierwszy od 50 lat pełnometrażowy film dyplomowy w łódzkiej "filmówce"; otwierający tegoroczne Cannes obraz pt. "Grace księżna Monako", "Godzilla" w nowym wydaniu, a także bardzo dobrze znane fanom kina: "Pancernik Potiomkin" i "Psy" - między innymi te filmy trafią na duży ekran w piątek, 16 maja.